Úvod > Kalendář akcí > Jede Kudrna okolo Brna – IML
Sportovní akce

Jede Kudrna okolo Brna – IML

Mezinárodní pochod Jede Kudrna okolo Brna má více než padesátiletou tradici. Koná se každý rok a od devadesátých let je zařazen v celosvětové prestižní Mezinárodní ligy chodců IML.
Zveme všechny přátele zdravého pohybu na jedno z největších mezinárodních turistických setkání v České republice. Trasy pochodů jsou vedeny v krásné oblasti Brněnské přehrady, Pohádky máje a Moravského krasu.  Spolu se stovkami turistů z celé republiky přijďte obdivovat krásu moravské přírody, po dva dny se můžete toulat po severním okolí Brna. A ještě si odvezete pěknou medaili a pamětní list. Máme připraveny i krátké trasy pro rodiny s dětmi a případně i s kočárkem.

Jde o dvoudenní turistickou akci, každý den (sobota a neděle) jsou připraveny trasy 10-42 km. Jako bonus je v pátek 12 km Kolomaznický pochod po Brně.

Přihlášky a startovné placené předem do 15. září je levnější.Ubytování je v tělocvičně, objednejte si je v předstihu, bude jen jedna tělocvična s kapacitou 100 lidí.V pátek tradiční Rozmarný kolomaznický pochod 12 km po Brně. V sobotu a v neděli značené trasy 10-42 km v severním a západním okolí Brna. Každoročně se pochodu účastní více než 500 lidí, z toho 2/3 ze zahraničí. 
 
Zobrazit více
Obora Holedná v Brně

Obora Holedná v Brně

Brno-Bystrc, Jihomoravský kraj
Tropické království v Zoo Brno

Tropické království v Zoo Brno

Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Tree House U Jezevce

Tree House U Jezevce

Kuřim, Jihomoravský kraj
Resort Santon Brno

Resort Santon Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Cukrárna Aida v Brně

Cukrárna Aida v Brně

Brno, Jihomoravský kraj