Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Petra Ernyei Christmas Trio
Hudební a divadelní akce

Petra Ernyei Christmas Trio

Špičková zpěvačka Petra Ernyei zazpívá se svým „vánočním triem“ známé jazzové písně i skladby z alba To jsem já – This Is Me, které věnovala židovským autorům. Společně s kytaristou Adamem Tvrdým a pianistou Stanislavem Máchou Vám zpříjemní pozdní Štědrý večer.
Petru v její tvorbě inspirovaly vokalistky 50. a 60. let, kdy Amerika naplno žila jazzovou hubou – Ella Fitzgerald, Nancy Wilson nebo Sarah Vaughan. Nyní k tomu přidala originálně zpracované židovské, sefardské i muzikálové písně. Zazní tak i třeba tradiční Scalerica de Oro, slavná Papa Can You Hear Me od Barbry Streisand či hebrejská píseň Hine Ma Tov Umanaim a mnoho dalších.

Provozovatel

Jazz Dock

Janáčkovo nábřeží 2
150 00 Praha
Tel.:
+420 774 058 838
Email:
info@jazzdock.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jazzdock.cz
GPS:
50,077386 14,408489
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Snížená cena: 270 Kč

Poznámka:Vstupné 170 Kč, děti do 15 let zdarma, senioři nad 65 let 20% sleva.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Lenka Nová & The Band

Lenka Nová vydala na jaře 2020 úspěšné album Dopisy, které se setkalo u posluchačů s velkým ohlasem a ihned po vydání se stalo nejprodávanějším digitálním albem na českém trhu.
Praha, Praha

Bizarre Band & host Igor Orozovič

Bizarre Band žánrově osciluje mezi šansonem, jazzem, swingem a popem, přičemž označení alternativní folk by bylo nespravedlivou zkratkou.
Praha, Praha

Jiří Šimek & Electric Madness

Kytarista a skladatel Jiří Šimek zahraje v Jazz Docku skladby ze svého debutového alba Electric Madness.
Praha, Praha

Shum Davar feat. Ilaey

Shum Davar se vrací do Jazz Docku. Kapela se drží svého směru a fúzuje lidovky, zlidovělé písně a nově odehraje set autorských písní A. Yasinského.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Jazz Dock – nové pódium pražské hudební scény

Jazz Dock je novým pódiem pražské hudební scény. Novým nejen díky tomu, že se jedná o nově postavenou moderní budovu, ale zejména pro své, v Praze a zřejmě i střední Evropě, dosud neexistující pojetí.
Praha 5, Praha

Dětský ostrov na pražském Smíchově

Dětský ostrov na pražském Smíchově nabízí dětská hřiště rozdělená podle věku, od dvouletých po patnáctileté děti. Jsou zde také sportoviště na fotbal s umělou trávou, hřiště na basketbal a tartanová plocha určená na volejbal nebo nohejbal.
Praha 5, Praha

Reload Esport Bar

Přijďte si zahrát na kvalitních herních PC, Playstationu 5 nebo zajímavé deskovky!
Praha 5, Praha

Týmová hra Cryptex v Praze

Týmová hra Cryptex přináší zcela nový herní zážitek a dobrodružství. Vyřešte logické a další nástrahy v některé z našich místností do 60 minut a poté se dostaňte z místnosti ven. Klíčem k úspěchu je důvtip a logické myšlení.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kočičí kavárna na Smíchově

Útulný podnik plný kočiček a dobré kávy naleznete na Smíchově v ulici Vodní. K mazlení je tu připraveno jedenáct kočiček a všechny jsou velice mazlivé. Při hezkém počasí nabízí kavárna posezení i na zahrádce.
Praha 5, Praha

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha

Sobotní rodinný brunch v restauraci Il Giardino Toscano

Sobotní brunch v restauraci Il Giardino Toscano hotelu NH Collection Prague bude zážitkem nejen pro dospělé, ale především pro děti.
Praha 5, Praha

Daily lunch menu – obchodní oběd v restauraci Costa Praga v NH Prague

Unikátní moderní Hotel NH Prague se skládá ze dvou oddělených budov spojených lanovkou a obklopených bohatou zelení. Hotel nabízí kromě ubytování služby restaurace a fitness centra.
Praha 5, Praha