!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Jarní Zemědělec - jaro s koňmi a festival dechovky - odloženo
Jarní Zemědělec - jaro s koňmi a festival dechovky - odloženo
">
18.3.
22.3.
+ Přidat foto

Jarní Zemědělec - jaro s koňmi a festival dechovky - odloženo

Kdy 18. březen 2020 - 22. březen 2020 Výstavy
Přijďte oslavit příchod jara na už padesáté druhé pokračování největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události v kraji! Od středy 18. 3. do neděle 22. 3. 2020
Přivítejte jaro s plnou parádou na výstavišti v Lysé!
 
Přijďte oslavit příchod jara na už padesáté druhé pokračování největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události v kraji! Od středy 18. 3. do neděle 22. 3. 2020 vám na výstavišti představí prodejci široký sortiment jarních květin, osiv, cibulovin, balkonových rostlin, stromků, keřů, postřiků, zahradnických pomůcek, zahradního nábytku, pergol, pařníků i zemědělské a zahradní techniky. „Letos se můžete těšit například i na řecké prodejce kvalitní čerstvé zeleniny s nezaměnitelnou chutí, na kterou jste zvyklí ze svých dovolených u moře. Samozřejmostí jsou i poradny pro zahrádkáře a ani letos nebude chybět vyhlášení soutěže Potravinářský výrobek Středočeského kraje. Nejlepší výrobky, budete moci ochutnat i nakoupit u stánku Středočeského kraje,“ říká manažerka výstavy Eva Švecová. Letošní novinkou bude divácky atraktivní expozice mláďat v  improvizované české farmě, kterou ocení zejména ti nejmenší návštěvníci. Zajímavá bude určitě i soutěž v aranžování květin pro studenty středních zahradnických a zemědělských škol - Polabský motýl -  která oslaví letos své pomyslné dvacáté narozeniny. Studenti letos budou připravovat aranže na téma Čtvero ročních období.
 
V hale C bude po celých pět dnů probíhat Jaro s koňmi. „Z tribun se diváci budou moci pohodlně dívat na předvadiště s koňmi. Koně budou samozřejmě k vidění i v boxech a najdete tam i stánky s nabídkou potřeb, krmiv a cajků pro koňaře,“ dodává Ladislav Žoha, manažer akce.
 
Do třetice všeho dobrého bude současně probíhat i Festival dechovky, který zahájí král lidovek a cimbálu Jožka Šmukař. Během festivalu se divákům představí mnoho zvučných dechových orchestrů. „Chybět nemůže Moravanka, Babouci, Krajanka, Táboranka, Květovanka, ale i představitelé moderní originální dechovky jako HarMálek Orchestr a mnoho dalších,“ říká na závěr ředitel výstaviště Ondřej Matouš.
 
Nenechte si letošního Zemědělce utéct  –  bude to velkolepá oslava jara i hudby. Tři akce v ceně jedné vstupenky. Zábava na celý den pro celé rodiny.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pezion Alfa Lysá nad Labem

Pezion Alfa Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace U Krále Václava Lysá nad Labem

Restaurace U Krále Václava Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace U Bílé labutě Lysá nad Labem

Restaurace U Bílé labutě Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace a pizzerie Gurmán v Lysé nad Labem

Restaurace a pizzerie Gurmán v Lysé nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy