!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Jarní strašidelný les v Kunraticko-Michelském háji
Jarní strašidelný les v Kunraticko-Michelském háji
"> "> ">
15.5.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Jarní strašidelný les v Kunraticko-Michelském háji

Kdy 15. květen 2021 15:00 - 17:00
Na trase potkáte jako vždy spoustu živých strašidel (minimálně 10), ale také různé strašidelné doplňky, které se snažíme každý rok doplňovat a obměňovat.
Vláda nám oficiálně povolila uspořádat venkovní pohádkový les :-), tak jsme se rozhodli, že 15. května uspořádáme jarní strašidelný les v Kunraticko-Michelském háji u Roztyl.
Vzhledem k tomu, že bude až do konce strašidelného lesa světlo, účastníci strašidelného lesa budou startovat po 2 minutách. Na trase tentokrát nebudou krampusoví čerti (objednáme je až na podzim) ani žádné hororové masky, takže je akce vhodná i pro malé děti. Bude to spíš takový strašidelný pohádkový les. V cíli každé dítě dostane malou tematickou odměnu a diplom. 

Start: Grill restaurant Za Větrem
Začátek: 15 – 18 hodin (případně déle, dle počtu účastníků). Od 15 do 17 hodin nestrašíme vůbec (dle epidemiologické situace se na stanovištích možná budou plnit krátké bezdotykové úkoly), od 17 hodin strašíme dle citu.
Rezervace: je povinná (kvůli podmínce dodržení rozestupů)
Startovné: 80 Kč/dítě od 4 let a dospělý
Délka trasy: cca. 1,2 – 1,5 km.
Kočárky a odrážedla: terénní ano
Parkování: vzhledem k problémům s parkováním v minulém ročníku nejlépe přijeďte metrem, je to asi 650 m. Prosím, neparkujte v ulici U Michelského lesa, je hodně úzká a hasiči nebo záchranka by nemohli projet. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 5. 2021