Úvod > Kalendář akcí > Jarní renesanční ples - zrušeno

Jarní renesanční ples - zrušeno

Kdy 25. duben 2020 19:00 - 23:59 Společenské akce
Zveme na historický ples v Divadelním sále pražského Emauzského opatství. Pro hosty plesu bude připraven celovečerní historický program a vystoupení Souboru starého tance REGII CAROLI REGIS. Historický kostým není podmínkou účasti na plese!
Jarní renesanční ples se koná tradičně v Divadelním sále Emauzského opatství v Praze.

Historický kostým není podmínkou účasti na plese! Hosté, kteří nevlastní kostým, mohou přijít v současném společenském oděvu. Zájemcům o dobové kostýmy rádi doporučíme některou z divadelních půjčoven. Své kostýmy vybírejte, prosím, podle renesanční módy z let 1500–1620.

Můžete také pozvat své přátele a známé k tanci i společnému posezení na dobové hostině. Tradičně budou v sále připraveny prostřené stoly a historické nádobí, do kterého si, prosím, přineste pokrmy a nápoje dle vlastní chuti.

Ples bude probíhat formou výuky a názorných ukázek jednotlivých tanců, které budou všem hostům vysvětleny. Zúčastnit se může každý, i úplný začátečník.

Místo konání: Refektář benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích, Vyšehradská 49/320, Praha 2 – Nové Město /stanice metra B Karlovo náměstí/.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 4. 2020