!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Jarní prázdniny v zoo Zlín
Zámek Lešná
"> Zámek Lešná
2.3.
6.3.
+ Přidat foto

Jarní prázdniny v zoo Zlín

Kdy 2. březen 2020 - 6. březen 2020 Akce pro děti
Pro všechny návštěvníky, kteří příští týden během jarních prázdnin Zlínského kraje zavítají do zahrady, nabídneme Zlín speciální prázdninový program. Děti i dospělí se tak mohou od pondělí 2. března do pátku 6. března těšit na komentování u vybraných expozic zvířat a na pátrací hru v areálu.

Při sedmi komentovaných zastávkách představíme nejen život zvířat v zimním období, ale také zajímavosti z anatomie a biologie. První povídání odstartuje o půl jedenácté u lachtanů, to poslední pak v 15.00 u tučňáků. Pátrací hru budou tvořit různé úkoly, jejichž řešení lze najít poblíž šesti expozic v celém areálu zoo. Každý řešitel „pátračky“ získá drobnou odměnu. Na tři vylosované výherce čeká speciální cena.  

Nezapomněli jsme ani na občerstvení. K dispozici budou všechny restaurace v areálu zoo - Tyrol, Neapolitáno, Koala a Limpopo. Otevřena bude také Chocolatérie a Kefa bar s etiopskou kávou. Hezké dárky nabídnou zooshopy u hlavního a sezónního vstupu do zoo, po zimní přestávce opět bude jezdit vláček (v závislosti na počasí).

Pokud se tedy chcete pobavit a navíc si užít procházku areálem zlínské zoo, neváhejte a zamiřte k nám právě o jarních prázdninách. Pro návštěvu areálu lze využít hlavní vstup, po celý prázdninový týden (v závislosti na počasí) i sezónní. Stále také platí zvýhodněné zimní vstupné do zoo, které pro děti činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč. Zoo Zlín je do konce března otevřena od 8.30 do 17.00 hod.

Celý popis
Naposledy změněno: 2. 3. 2020