!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Jarní prázdniny v DDM Astra
Jarní prázdniny v DDM Astra
"> Jarní prázdniny v DDM Astra
2.3.
6.3.
+ Přidat foto

Jarní prázdniny v DDM Astra

Kdy 2. březen 2020 - 6. březen 2020 Akce pro děti
Jarní prázdniny se blíží a Astra chystá všem dětem rozmanitou nabídku aktivit. Dopřejte těm svým nekterý z 6 dobrodružných a pohybových příměstkých táborů Astry.
Přímětské tábory se konají v době jarních prázdnin od 2.3. - 6.3.2020, probíhají  na pracovištích Astry, kam děti vždy ráno přicházejí a večer odchazejí plné dojmů. 

A co na ně čeká? 
Dny plné tance spojené s výtvarnými činnostmi, také  sportovní den propojený s horolezeckou stěnou či badmintonem, přírodovědné dobrodružství s badatelkou Polly dokonce i viruální playstation party. 

Další informace a přihlášky můžete nalézt od úterý 21.1.2020 na webu:  http://www.ddmastra.cz/akce-pro-verejnost, kde naleznete více informací o jednotlivých dnech a kontakt na lektora. 

Přihlaste se včas, ať se na prázdniny můžeme těšit společně.

Těšíme se na vás.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Zelenáčova šopa ve Zlíně

Zelenáčova šopa ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Hotel Ondráš v centru Zlína

Hotel Ondráš v centru Zlína

Zlín, Východní Morava
Kafé Zámek ve Zlíně

Kafé Zámek ve Zlíně

Zlín, Východní Morava