Úvod > Kalendář akcí > Jarmark u Ludmily
Lidová řemesla a trhy

Jarmark u Ludmily

Přijďte na tradiční jarmark výrobků klientů chráněných dílen z různých koutů republiky spojený s bohatým kulturním programem, vystoupením kapel, ukázkou řemesel, vystoupením šermířů, bosonohou turistikou, programem pro děti a bazarem oblečení. Na své si přijdou děti i dospělí.
Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze pořádá tradiční Jarmark u Ludmily. 25. ročník Jarmarku u Ludmily se bude konat v úterý 14. září 2021 v době od 11.00 do 18.45 hodin na Náměstí Míru v Praze. Letošním ročníkem se připojujeme k výročí 1100 let od zavraždění sv. Ludmily.

Jarmark u Ludmily má za cíl informování široké veřejnosti o nabídce sociálně zdravotních služeb poskytovaných střediskem Diakonie ČCE – SKP v Praze, ale i dalšími neziskovými organizacemi v hl. městě Praha, ale i mimo něj.

I v letošním roce se můžete těšit na prodejní výstavu výrobků klientů chráněných dílen z různých koutů České republiky. Vedle prodeje výrobků bude probíhat pestrý kulturní program. Je to hudební program s vystoupením různých kapel (Brouci band, Troufalost, Bakchus, Trio Rosti Tvrdíka, Euphorica, historický šerm Alterum, Isara, Gotické tance Sinister), další doprovodný zábavný program (chodník na boso, řemeslné dílny, skákací hrad, malování na obličej, vyrábění pro děti, megabubliny) a  prezentace uměleckých řemesel (mlynář, svíčkařka, zpracování konopí).