Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Seminář Jak podpořit vývoj předškolních dětí doma
Společenské akce

Seminář Jak podpořit vývoj předškolních dětí doma

Máte doma dítě v předškolním věku 3–6– let? Víte jak ho rozvíjet?

Společně se seznámíme s teoretickými pojmy a vývojovými fázemi v jednotlivých oblastech (grafomorotika, sluchové a zrakové vnímání, řeč, atd). Převážná část přednášky bude zaměřena na náměty aktivit, jak pracovat s dětmi doma, a to především hravou formou. Ukážeme si pomůcky, které si můžete vyrobit sami doma.

Přednášející – Mgr. Jana Zedková

Vystudovala vysokou školu, obor speciální pedagogika a obor poradenství v sociální práci. Pracovala v zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc – Klokánek. Dále spolupracovala s různými zařízeními pro děti (lektorka miniškoličky a kurzu grafomotoriky, doučování, instruktor lyžařských kurzů či vedoucí v dětském oddíle ČSOP). V současné době je na mateřské dovolené s dvouletým synem. V současné době se věnuji převážné rodině, dalšímu vzdělávání se a výrobě pomůcek pro děti.

Vstupné 80 Kč/osoba Místo je třeba rezervovat emailem na nebo přímo na recepci.

Provozovatel

Dětský klub Letnice

Fryčovická 462
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 776 355 202
Email:
info@klubletnice.cz
WWW:
www.klubletnice.cz
GPS:
50,138201 14,506242
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 80 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Poopsie a hosté – Adéla Zouharová a Valchy

Poopsie, kouzelný svět jednorožců a třpytivého slizu na vás čeká spolu s hosty Adélou Zouharovou, Valchym a jejich show již v pátek 3. února! 
Praha 9, Praha

Valentýnský hurikán

V Hurricane Factory Praha máme pro všechny zamilované „Valentýnskou akci“, na kterou se lze nyní zarezervovat, není k nalezení ve voucherech
Praha 9, Praha

Pražský majáles 2023

Majálesový program zahrnuje širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
Praha 9, Praha

Pololetní a jarní tábor lezení, parkouru a gymnastiky

V Jungle Sport parku v Praze – Letňanech pořádáme příměstský tábor! Na výběr je varianta lezení, gymnastika nebo parkour. Tábor je určený pro děti od 4 let, a to jak pro ty, které s lezením, gymnastikou nebo parkourem zatím nemají zkušenosti, tak i pro pokročilé děti.
Praha 18, Praha

Aktivity v okolí

Hurricane Factory Prague – létání ve větrném tunelu

Hurricane Factory Prague je místo, kde fyzikální zákony neplatí! Můžete se podívat do tváře skutečnému přírodnímu fenoménu, který je zde spoután do větrného tunelu o síle větru až 270 km/hod, což v Beaufortově stupnici odpovídá hurikánu.
Praha 9, Praha

Prohlídka s kvízem v mobilní aplikaci

Perunovo prokletí tak blízko Země, že hrozí zničení Petřína a k tomu ještě jeden z nejkrutějších a neslavně proslulých českých králů se rozhodl znovu usednout na český trůn.
Praha 9, Praha

Relaxační centrum Samui Spa v Praze – Letňanech

Vstupte do světa smyslových požitků, do světa klidu a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem wellness. Čeká vás zde privátní sauna, bio sauna, jacuzzi, relaxační i thajské masáže. Využíz můžete také fyzioterapeutickou ambulanci.
Praha 18, Praha

Solná jeskyně Praha Letňany

Trápí vás rýma, kašel, atopický ekzém? Zbavte se jich rychle a účinně. Přijďte se nadýchat slaného mořského vzduchu a zvyšte si svou imunitu! Jediná solná jeskyně v ČR s Certifikátem Státního zdravotního ústavu o čistotě vzduchu.
Praha 18, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Buchalovi

Malá rodinná cukrárna. Dorty a zákusky zde připravují z tradičních a kvalitních surovin, to znamená z pravého másla, šlehačky a čokolády.
Praha 9, Praha

Hotel Duo

Hotel Duo se nachází v Praze, pouhých 200 metrů od stanice metra Střížkov, a nabízí ubytování vhodné pro obchodní cestující i turisty.
Praha, Praha

Restaurace Formanka

Restaurace Formanka v hotelu Duo, tradiční restaurace v Praze, nabízí to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně.
Praha 9, Praha

Restaurace Beachklub Ládví

Restaurace leží uprostřed jednoho z největších sportovních areálů v Praze – Beachklubu Ládví, kousek od metra C Ládví a Ďáblického Háje. Restaurace má certifikát CzechSpecials a šéfkuchař Josef Holkup pro vás denně chystá menu z čerstvých a kvalitních surovin. Na čepu máme Plzeň.
Praha 8, Praha