!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí >  Institut Institut - Akupunktúra Výstavného Priestoru II

Institut Institut - Akupunktúra Výstavného Priestoru II

Kdy 3. březen 2020 18:00 - 23. březen 2020 18:00 Společenské akce
Výstava navazuje na loňský projekt v galerii FaVU v Brně, kde se z galerijního prostoru stal samotný živoucí organismus. Jeho živost umělecká skupina demonstrovala zatlučením cca 60 000 hřebíků do zdi.
Projekt umělecké skupiny INSTITUT INSTITUT – Akupunktúra Výstavného Priestoru II, alegoricky navazuje na autorskou výstavu, která se uskutečnila 29.5.-3.7.2019 v Galerii FaVU v Brně. Akupunktúra Výstavného Priestoru I byla metaforou prostoru galerie jako samostatného aktéra, organismu, a jeho stimulace. Pracuje s prostorem jako s akumulační jednotkou v síti i se samotnou sítí této jednotky. Sestávala z cca 60 000 hřebíků přibitých do stěn v zatemněné galerii o rozměrech 117 m², z amplifikovaného nízkofrekvenčního zvuku exteriéru a procesu organizované performance instalace.

DOPROVODNÝ PROGRAM VÝSTAVY:

12. 3. STILL LIFE AFTERPARTY (interaktivní pohybová performance pro dva a více subjektů) v rámci Korzo Pragovka / Trnka & Ladrová, Kurečka, Institut Institut
24. 3. Performativní komentovaná prohlídka za účasti INSTITUT INSTITUT v rámci Dernisáže na Pragovce

 
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 2. 2020