Úvod > Kalendář akcí > In vino Hostivice 2021
In vino Hostivice 2020
"> In vino Hostivice 2020 "> In vino Hostivice
13.8.
14.8.
+ Přidat foto
Festivaly

In vino Hostivice 2021

Kdy 13. srpen 2021 – 14. srpen 2021
V termínu od 13. do 14. srpna 2021 bude i tentokrát centrální náměstí Hostivice hostit na dvě desítky vinařů, kteří představují pomyslný vinařský Olymp u nás, a jejichž vína se dlouhodobě řadí mezi současnou špičku.
Návštěvníky této stále populárnější akce samozřejmě neminou ani vína ze světových vinic. Na své si přijdou i milovníci šumivých vín a šampaňského. Kromě koštování dobrého vína od různých výrobců mezinárodního měřítka budou mít návštěvníci festivalu možnost ochutnat také celou řadu speciálních dobrot a delikates, které umocní celkový gastronomický zážitek. Pořadatelé akce hodlají návštěvníky přilákat, mimo již řečené, také na velmi zajímavý kulturní program, který pobaví celou rodinu.

Hudební doprovod obstará vítěz druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, zpěvák Vlasta Horváth, dále se na pódiu představí a o dobrou náladu postará oblíbená populární zpěvačka Anna K. a v neposlední řadě vystoupí Fast Food Orchestra se svými reggae a ska rytmy. Hostivicí v rámci festivalu také zazní strhující hudba padesátých let, a to v podobě rock´n ´rollové kapely Crazy dogs, představí se také originální Barbora Poláková, která slaví úspěchy nejen jako zpěvačka, ale i herečka, a samozřejmě nebude chybět ani tradiční host kapela Bůhví v čele s frontmanem Martinem Hrubým, kteří dvoudenní slavnosti vína završí.

Své místo na festivalu mají tradičně i děti. Během dvou dní se tak ani nejmenší návštěvníci nebudou mít čas nudit. Pro ně organizátoři akce připraví speciální hrací scénu se skákadly, oblíbenou výtvarnou dílnu a na základě pozitivních zkušeností z podobně laděných akcí v minulosti chybět nebudou ani nafukovací balónky nejrůznějších tvarů a pohádkových postaviček.

Milí příznivci festivalu a milovníci vína, vycházka za vínem začíná v pátek 13. srpna od 14 hodin. A bude to zase naprostá senzace. Přijďte a užijte si s námi další ročník In Vino Hostivice.

Těšíme se na vás!
Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 11. 2020

Aktivity v okolí

Naučná stezka Hostivické rybníky

Naučná stezka Hostivické rybníky

Hostivice, Střední Čechy
Železniční depo Hostivice

Železniční depo Hostivice

Hostivice, Střední Čechy
Kostel sv. Jakuba v Hostivici

Kostel sv. Jakuba v Hostivici

Hostivice, Střední Čechy