Úvod > Kalendář akcí > In vino Hostivice - zrušeno
In vino Hostivice 2020
"> In vino Hostivice 2020 "> In vino Hostivice
7.8.
8.8.
+ Přidat foto

In vino Hostivice - zrušeno

Kdy 7. srpen 2020 14:00 - 8. srpen 2020 0:30 Festivaly
Nechte se bavit na 7. ročníku festivalu vína. Anna K., Barbora Poláková, Support Lesbiens, Fast Food Orchestra a další. Prostě propojení výborného vína a kvalitní hudby bude i letos nosným pilířem této oblíbené akce.
V termínu od 7. do 8. srpna navštíví festival téměř dvě desítky vinařů, kteří představují pomyslný vinařský Olymp u nás, a jejichž vína se dlouhodobě řadí mezi současnou špičku. Návštěvníky této stále populárnější akce samozřejmě neminou ani vína ze světových vinic. Na své si přijdou i milovníci šumivých vín. Kromě koštování dobrého vína od různých výrobců mezinárodního měřítka budou mít návštěvníci festivalu možnost ochutnat také celou řadu speciálních dobrot a delikates, které umocní celkový gastronomický zážitek.

Čeká nás také velmi zajímavý kulturní program. V pátek hudební doprovod obstará vítěz druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, zpěvák Vlasta Horváth, dále se na pódiu představí a o dobrou náladu postará oblíbená populární zpěvačka Anna K. a v neposlední řadě vystoupí Fast Food Orchestra se svými reggae a ska rytmy.
V sobotu Hostivicí zazní strhující hudba padesátých let, a to v podobě rock´n ´rollové kapely Crazy dogs, představí se také originální Barbora Poláková, která slaví úspěchy nejen jako zpěvačka, ale i herečka. Charismatické mužské dvojhlasy předvede mladá pop rocková kapela WE2 („ve dvou“) a samozřejmě nebude chybět ani tradiční host kapela Bůhví v čele s frontmanem Martinem Hrubým, kteří dvoudenní slavnosti vína završí. Čeká nás také jeden hudební návrat do Hostivice, a to Support Lesbiens, kteří zahrají v rámci sobotního programu.

Kapacita festivalu je omezena na 900 návštěvníků za den. Festival se koná v areálu sokolovny Hostivice, Tyršova 201, a to za každého počasí.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 8. 2020

Aktivity v okolí

Naučná stezka Hostivické rybníky

Naučná stezka Hostivické rybníky

Hostivice, Střední Čechy
Kostel sv. Jakuba v Hostivici

Kostel sv. Jakuba v Hostivici

Hostivice, Střední Čechy
Solná jeskyně Hostivice

Solná jeskyně Hostivice

Hostivice, Střední Čechy