Úvod > Kalendář akcí > Iberolatinfest 2022
Festivaly

Iberolatinfest 2022

Kulturní a gastronomický festival, plný chutí, vůní, barev a rytmů. Otevřená náruč iberoamerického světa s tím nejlepším z jeho bohaté kultury.
Iberolatinfest je organizován městskou části Praha-Petrovice ve spolupráci s některými zastupitelskými úřady, veřejnými a školskými institucemi, a místními podnikateli. 

Během celého festivalového dne budete moci ochutnat to nejlepší z latinskoamerické, portugalské a španělské gastronomie. Speciality argentinské, chilské, peruánské, brazilské, mexické, portugalské, španělské, venezuelské, dominikánské, guatemalské, kolumbijské a ekvádorské kuchyně a jejich exotické chutě a vůně, spolu s bohatým kulturním programem, přenesou návštěvníky Iberolatinfestu přímo do centra dění autentické lidové fiesty.

O správnou atmosféru se postará to nejlepší, co může latinskoamerická kultura nabídnout. Hudební a taneční skupiny Pragasón, Camões house band, Vlado Urlich Band, , Taneční škola Flamenca Pardubice, Duende, Rumbalgia, Encuentro, se svými rytmy popu, jazzu, bossy, fada, tanga, samby, rumby, flamenca, andského folklóru a peruánských píšťal nás budou doprovázet po celou dobu festivalu. A možná příjde také kouzelník!!! Také se můžete naučit základy taneční salsy nebo povyprávět si s papoušky.... 

Je připraven dětský program, rozhovory se zajímavými osobnostmi, workshopy, bohatá tombola, která vás může odvézt opravdu za hranice všedních dní.....

Nezapomeňte, 25.červen je ve znamení Iberolatinfestu!