Úvod > Kalendář akcí > Hurts: Faith Tour 2021
Hudební a divadelní akce

Hurts: Faith Tour 2021

Kdy 23. září 2021
Nové, netrpělivě očekávané album Hurts ‘Faith’ vyjde 4. září a kapela ho doprovodí turné, při kterém 23. září vystoupí v pražském O2 universum. Deska je pro duo počátkem nové éry.
Po období tvůrčího tápání se Hurts vracejí posíleni – jsou syrovější a lepší než kdykoliv předtím. Po již vydaných skladbách z alba ‘Voices’, ‘Suffer’ a ‘Redemption’ dnes Hurts přicházejí s novinkou ‘Somebody’. 

Nadupaný bombastický pop s dynamickým rozsahem, to je skladba ‘Somebody’, která výrazně rozšiřuje zvukovou paletu kapely. Je to povznášející písnička plná energie, s působivými aranžemi Adama Andersona a dokonalým hlasem Thea Hutchcrafta.

O skladbě kapela říká: “SOMEBODY je píseň o vzdoru, síle a schopnosti se znovu postavit na nohy. Je to oproti dalším skladbám o něco rychlejší záležitost, ale je to dobrá ukázka intenzity a energie, které jsou na albu přítomny.”

Kromě skladby ‘Somebody’ Hurts ohlásili návrat do svého duchovního domova – na pódia hudebních sálů – světové turné ‘Faith’ World Tour. Turné bude trvat tři měsíce a obsáhne 17 zemí – Azerbajdžán, Kazachstán, Rusko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Bělorusko, Ukrajinu, Slovensko, Českou republiku, Německo, Polsko, Švýcarsko, Holandsko, Belgii a Velkou Británii s poslední show v rodném Manchesteru.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 18. 3. 2021