!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Hudlicefest
Hudlicefest
"> Hudlicefest
26.6.
27.6.
+ Přidat foto
Festivaly

Hudlicefest

Kdy 26. červen 2021 13:0027. červen 2021 1:00
Charitativní festival Hudlicefest.
26.6.2021 od 13 hodin se uskuteční ve sportovním areálu v Hudlicích druhý ročník charitativního festivalu Hudlicefest 2021.

Posláním druhého ročníku bude tentokráte finančně pomoci Dětskému domovu Beroun s handicapovanými dětmi, které procházejí těžkými životními zkouškami. Děti byly soudně svěřeny do ústavní péče, neboť jejich rodiče se o ně nemohou nebo nechtějí, vzhledem k jejich postižení, starat. Jedná se o děti s kombinovaným postižením a narušenými komunikačními schopnostmi, které se již od začátku svého života statečně perou s nelehkým osudem. Chceme těmto dětem pomoci a z výtěžku z festivalu jim zajistit financování různých podpůrných terapií, které mají blahodárný vliv na jejich všestranný rozvoj a které by jim ulehčily překonávat jejich velké zdravotní handicapy. Jedná se především o muzikoterapii, hiporehabilitaci, plavání, psychoedukační činnosti a různé zájmové kroužky. Je to všechno to, co přináší dětem velkou radost a prospívá jejich zdraví. Po zkušenostech z prvního ročníku jsme se rozhodli uspořádat ve sportovním areálu v Hudlicích druhý ročník festivalu Hudlicefest 2021. Program bude probíhat od 13 hodin do 00:30 hodin. Na festivalu vystoupí 7 kapel z celé České republiky. Doufáme, že situace kolem pandemie Covid 19 už bude mnohem lepší než v roce 2020 a festival bude moc proběhnout bez omezeních. 
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 1. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Tábořiště U Jezu Račice

Tábořiště U Jezu Račice

Račice, Střední Čechy
Pivovar Matuška Broumy

Pivovar Matuška Broumy

Broumy, Střední Čechy
Hotel Ok1 v Berouně

Hotel Ok1 v Berouně

Beroun, Střední Čechy