Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Hudební představení „Já, Vysockij Vladimir“ – režisér Valeriy Zolotuchin
Hudební a divadelní akce

Hudební představení „Já, Vysockij Vladimir“ – režisér Valeriy Zolotuchin

Herci Moskevského divadla Na Taganke, zasloužilí umělci Ruské federace Valeriy Černayev a Lubov Čirkova představí hudební představení „Já, Vysockij Vladimir“ podle knihy Mariny Vládi „Vladimir, nebo Ukončený let“.
„Ze všech představení, která jsem viděla v poslední době, jste nejlepší“ – N. M. Vysockaja, matka Vladimira Vysockého. To je příběh lásky, dojemné, něžné a statečné zároveň, která překonávala vzdálenosti a jakékoliv překážky. Valeriy Černjayev – od roku 1975 do 1980 je hercem v divadle na Taganke, zasloužilým umělcem Ruské federace, byl dublérem Vladimira Vysockého v představeních „Antimiry“ (A. Voznesenskiy), „Padlí a živí“, „10 dnů, které otřásli světem“ (D. Rid), „Pugačev“ (S. Jesenin v roli Chlopuši) …

Diváci uslyší monology z představení, úryvky z knihy, známé písně V. Vysockého: „Dům křišťálový“, „Balada o lásce“, „Koně“, „Lodě“, „Píseň o příteli“ a další.

Valeriy Černayev a Lubov Čirkova velmi jemně pronášejí tento příběh dvěma hodinami, které trvá představení. Nevzhledná druhá strana života je vypuštěna. Na scéně vládne pouze láska spojující Vysockého a Vládi.

Představení se hraje v ruském jazyce, vhodné pro úroveň RUJ od  B1.

Provozovatel

Mezinárodní kulturní institut KLÍČ, o.s.

Na Zátorce 1048/16
Praha 6, Bubeneč
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 775 543 425
Email:
klic-mki@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Skype:
zvezdnaja-anna
WWW:
rsvk.cz/cs/
GPS:
50,100081 14,412636
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:označené místenky

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Kluziště na Letné – největší ledová plocha v Praze

Magistrát hlavního města Prahy i letos připravuje velmi oblíbené veřejné kluziště na Letné. Již sedmousezonu tu můžete bruslit zdarma, a to až do 28. února 2032. Kluziště o rozměrech 40 x 20 metrů a menší dětské velikosti 20 x 10 metrů jsou v provozu každý den od 9.00 do 21.00 hodin.
Praha 7, Praha

Na návštěvě ve Slavíčkově ulici – komentovaná prohlídka

Ve Slavíčkově ulici v pražské Bubenči se na přelomu 19. a 20. století spontánně vytvořila malá umělecká osada. Projekty domů a ateliérů si u renomovaných architektů objednávali především známí výtvarní umělci.
Praha 6, Praha

Tajemství vil Petschků v Bubenči – komentovaná procházka

Tentokrát vás procházka pražskou vilovou kolonií Bubeneč zavede k honosným rezidencím jedné z nejbohatších rodin první republiky.
Praha 6, Praha

Letní Letná 2023 – festival nového cirkusu, divadla, hudby a vizuálního umění

Letní Letná – festival nového cirkusu, divadla, hudby a vizuálního umění proběhne jako již tradičně v Letenských sadec.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Muchova vila v pražské Bubenči

Pražský dům světově proslaveného malíře Alfonse Muchy naleznete v Praze 6, v ulici V Tišině. Jedná se o novoklasickou dvoupodlažní budovu postavenou mezi lety 1925 až 1928. Vila není veřejně přístupná.
Praha 6, Praha

Vila dr. Náhlovského v Praze

Rodinnou vilu pro právníka Jana Náhlovského a jeho ženu Luisu navrhl slovenský architekt Dušan Jurkovič v roce 1907. Stavbu, včetně řemeslných prací a úpravy zahrady, provedl pražský stavitel Jan Pacl v letech 1907–1908. Vila je dnes v soukromém vlastnictví.
Praha 7, Praha

Muzeum Stanislava Suchardy

Muzeum se nachází v Suchardově vile vybudované podle projektu architekta Jana Kotěry v letech 1904 – 1906. Hlavní prostory Suchardovy vily se dodnes dochovaly ve stavu, jak byly před více než sto lety Kotěrou navrženy, a to i včetně interiérových detailů.
Praha 6, Praha

Suchardova ateliérová vila v Praze Bubenči

Vilu se zahradou a ateliérem zapsanou v seznamu kulturních památek ČR a chráněnou jako nemovitou památku navrhoval architekt Jan Kotěra.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Alchymista v Bubenči

Alchymista je nekuřácká, retro cukrárna – kavárna – čajovna na Letné. Sídlí v ulici Jana Zajíc, blízko stadionu Sparta. Její interiér je nádherný, obsluha příjemná a zákusky určitě stojí za ochutnání. Navíc má Alchymista i Muzeum kávy a také čarokrásnou zahradu.
Praha 7, Praha

Farm Letná

Zakládáme si na přípravě jídel z čerstvých a kvalitních surovin, nepoužíváme žádné náhražky, polotovary a glutamáty.
Praha, Praha

MyStay – bezkontaktní nástroj pro hotelové recepce

MyStay je platforma, která naplní přání a potřeby všech hostů, a kterou je lehké integrovat a přizpůsobit pro jakýkoli ubytovací zařízení. Nabízí online check-in, automatizovanou komunikaci, digitální informace upsell hotelových služeb a nabídek.
Praha, Praha

Japonská restaurace Mash Hana v Praze-Dejvicích

Autentická japonská rodinná restaurace se nachází v pražských Dejvicích v Badeniho ulici. Pravé japonské speciality si vychutnáte v krásném a moderním prostředí, z kterého na vás hned od vchodu dýchne pravá japonská kultura.
Praha 6, Praha