Úvod > Kalendář akcí > Hudebně-pohybová dílna v trávě
Akce pro děti

Hudebně-pohybová dílna v trávě

  • 29. červenec 2021 9:00 - 12:00
Tvořivá dílna pro milovníky pohybu, tance, hudby a to vše doslova s nohama pěkně na zemi a s hlavou v oblacích.
Máte rádi hudbu a pohyb? A víte, že k tomu nepotřebujeme taneční sál ani koncertní síň?! Můžeme spolu vyrazit do parku a strávit tam nějaký čas, během kterého se rozdýcháme, rozhýbeme, roztančíme. Budeme určitě pracovat i ve dvojicích a zkusíme si i zvířecí pohyby, a také nás čeká společná improvizace. Seznámíme se s nástroji celého světa, zkusíme komunikovat beze slov a dojde i na instrumentaci písniček a rytmické sestavy. Každý se stane součástí výsledné kapely. Věříme, že se naučíte něco nového, vyzkoušíte si různé možnosti práce s tělem i s hudbou a třeba poznáte i nové kamarády!

Akce je vhodná pro děti cca od 8 do 12 let. Účast je bezplatná. Počet míst je omezen. Podrobnější informace dostanete e-mailem až po registraci přes google formulář na našich webových stránkách. Dílna proběhne ve čtvrtek 29.7.2021 od 9 do 12 hodin v prostorách parku Parukářky nebo Vítkova (blíže určíme mailem) pod vedením Ondřeje Tichého (spolek Potichounku).
 
V případě hodně nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje změnu programu – vše bude přemístěno do vnitřních prostor (Žerotínova 35). Formát akce bude zachován, změní se jen scenérie a dílna neproběhne v trávě pod širým nebem, ale v uzavřeném prostoru.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021