!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Zámecké sklepení v moci pekelné 2021
Zámecké sklepení v moci pekelné 2021
"> "> ">
4.12.
5.12.
+ Přidat foto
Výstavy

Zámecké sklepení v moci pekelné 2021

  • 4. prosinec 2021 – 5. prosinec 2021
Od 4. do 5. prosince ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila. Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku.
Od 4. do 5. prosince ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání vaší mikulášské nadílky. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky. Balíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram. Návštěvu pekla je možné rezervovat od 1. listopadu na webu smetanuvdum.cz.
 

Než půjdete do pekla, je třeba vědět...

Seznam hříchů a dobrých skutků

Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, vyplníte pekelný formulář.
 

Mikulášská nadílka

V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky v lese vánočních stromků. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky. Pozor, balíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram! Každý gram navíc propadá peklu!!!
 

Jak to probíhá?

15 minut před objednaným časem si v pokladně Zámeckého sklepení zakoupíte nebo se prokážete již koupenou vstupenkou. Zkontrolujete hříchy svého dítka a předáte případnou označenou nadílku. Poté v chodbě před sklepením počkáte na zahájení vaší prohlídky. Ta trvá cca 15 minut. Až prohlídka skončí a andělé budou vyvádět skupinu z pekla na povrch zemský, vy neodcházíte, ale zůstanete v prostoru pod schodištěm. V jednom ze sálů zámeckého sklepení, mezi vánočními stromečky, kam vás doprovodí anděl, se setkáte s Mikulášem. Ten možná pochválí děti a předá jim nadílku.
Zobrazit více

Provozovatel

Smetanova Litomyšl, o.p.s.

Jiráskova 133
570 01 Litomyšl
Tel.:
+420 461 613 239
WWW:
www.pekelnekralov...
WWW:
www.smetanuvdum.c...
GPS:
49,873014 16,313777
 
 

Vstupné

Cena: 90 Kč

Snížená cena: 45 Kč

Rodinné vstupné: 100 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 
9.6.
3.7.
Smetanova Litomyšl 2022

Smetanova Litomyšl 2022

Litomyšl, Východní Čechy
4.4.
22.2.
Textilní dílna

Textilní dílna

Ústí nad Orlicí, Východní Čechy
4.12.
2.2.
Orlickoústecké lidové malované betlémy v Ústí nad Orlicí

Orlickoústecké lidové malované betlémy v Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí, Východní Čechy
12.12.
30.1.
Smutkův betlém ve Vysokém Mýtě

Smutkův betlém ve Vysokém Mýtě

Vysoké Mýto, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí