!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Hradozámecká noc pro děti
koláče
"> koláče "> hradozámecká noc "> leonardo 4 "> leo 3 "> kolo "> leonardo 2 "> leonardo "> akrobacie
29.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Hradozámecká noc pro děti

Kdy 29. srpen 2020 10:00 - 22:00
Nenechte si ujít netradiční zážitek na samém sklonku prázdnin. Nabídneme novou interaktivní výstavu LEONARDO, prohlídky se zámeckým malířem i novocirkusové představení s ohněm a kejklemi! Je na co se těšit.
V sobotu 29. srpna o HRADOZÁMECKÉ NOCI pro Vás otvíráme novou interaktivní výstavu s názvem LEONARDO, která zavede do světa umění a vynálezů slavného italského génia da Vinciho. Výstavou i zámkem děti i dospělé provede nadaný zámecký malíř Leonardo a na nádvoří se o nevšední  atmosféru postará skupina Aventyr, parta všestranných umělců. Na děti čeká novocirkusový workshop a na všechny skvělá podívaná s ohněm, kejklemi, tancem i akrobacií okořeněná příběhem autora Mona Lisy.
Přijměte, prosím, pozvání do světa slavného Leonarda da Vinciho!

19:00 hod. Kejklířské představení skupiny Aventyr na zámeckém nádvoří. Tanec, akrobacie, oheň, kejkle i nový cirkus – to vše nabídne podvečerní vystoupení všestranných umělců ze skupiny Aventyr. Odvážné děti mohou přijmout výzvu – stát se na chvíli kejklířskými učni a užít si tak vystoupení doslova na vlastní kůži!  Představení trvá 50 minut, tedy můžete zkombinovat s komentovanou prohlídkou v 18, 20 či 21 hodin.

18:00 – 22:00 hod. komentované prohlídky se zámeckým malířem Leonardem, vtipným a charizmatickým umělcem, který dokáže okouzlit naráz děti i dospělé. Leonardo provede zámkem, nechá nahlédnout do svého tajemného půdního ateliéru a představí vynálezy o něco slavnějšího italského kolegy. Komentované prohlídky se zámeckým malířem začínají vždy v celou hodinu od 18 do 22 hodin, poslední prohlídka ve 21 hodin.

18:00 – 22:00 hod. prohlídky bez průvodce; máte-li pro strach uděláno, můžete se na prohlídku zámku i výstavy vydat sami bez průvodce.

18:00 – 22:00 hod. dobroty a laskominy renesanční kuchyně k prodeji na zámeckém nádvoří. Přijďte ochutnat!

INFORMACE O VSTUPNÉM:
Jen kejklířské představení skupiny Aventyr na nádvoří: jednotné vstupné 100 Kč / osoba
Večerní prohlídka bez průvodce: Dospělí 90 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 60 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 250 Kč
Divadlo + prohlídka bez průvodce:
Dospělí 160 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 120 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 490 Kč 
 
Komentovaná prohlídka se zámeckým malířem:
Dospělí 120 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 80 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 350 Kč
 
Komentovaná prohlídka se zámeckým malířem + divadlo:
Dospělí 190 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 150 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 550 Kč
Využijte výhodné kombinované vstupné na divadlo a komentované prohlídky či prohlídky bez průvodce.  Informace o vstupném a rezervace prohlídek na tel. 281 860 130.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2020