Úvod > Kalendář akcí > Hradozámecká noc na zámku Loučeň
Hradozámecká noc na zámku Loučeň
"> "> "> "> "> "> ">
28.8.
+ Přidat foto
Společenské akce

Hradozámecká noc na zámku Loučeň

Kdy 28. srpen 2021
Zažijte zámek jinak – NONSTOP s celonočním koktejlem těch nejlepších zámeckých prohlídek z naší nabídky, se spoustou dalších přidružených akcí, s grilovanými dobrotami od zámeckého šéfkuchaře, a třeba i s přespáním ve stanu v zámeckém parku.
Stalo se již tradicí, že poslední srpnovou sobotu se mnozí vydávají na hrady a zámky, aby si užili krásný letní večer. K tomuto zvyku se tradičně přidává i zámek Loučeň, a to NONSTOP až do rána. Milovníci netradičních zážitků a humoru se mohou těšit na kostýmovanou prohlídku s paní kněžnou, princem, komorníkem Jeho jasnosti, Bílou paní a dalšími postavami loučeňské knížecí domácnosti. Milovníci klasiky a odborných výkladů si určitě zvolí jeden ze zámeckých speciálů pana kastelána, který zná na zámku každý centimetr a o všem umí poutavě vyprávět.

Odpolední, večerní a noční prohlídky zámku začnou v 16 hodin a budou probíhat až do 6 hodiny ranní.

Pro ty, co nepospíchají domů, nebo si prostě Hradozámeckou noc chtějí užít se vším všudy, máme dobrou zprávu! Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos můžete využít možnost přespání ve vlastním stanu anebo v zámecké oranžerii (avšak nezapomeňte na karimatku a spacák). Poplatek za stan je 100 Kč/stan + 50 Kč/osoba (v případě přespání v oranžerii pouze poplatek 50 Kč/osoba).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021