!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Hostivice Run - nový termín
Sportovní akce

Hostivice Run - nový termín

Kdy 4. říjen 2020 7:30 - 15:00
Hostivice run není jen běh a závod, ale také pomoc. Svým startem na Hostivice RUN 2020 podpoříte pět subjektů: Můj nový život, Nadační fond nezávislé žurnalistiky, Cesta za snem, Klub svobodných matek a Spolek Ichtyóza.
Oblíbené běžecké závody Hostivice RUN se za dobu své sedmileté existence staly jedním z největších závodů ve Středočeském kraji. Poslední ročník opět přilákal větší množství závodníků – registrací prošla téměř tisícovka běžců, a dokonce zaznamenal i mezinárodní přesah, kdy se závodů zúčastnilo hned několik běžců ze zahraničí.

Vybrat si tak půjde z běhu na 5 km, 10 km či 21 km (půlmaratón), chybět nebude ani Dětský RUN či oblíbený Rodičovský ultra běh s dětmi (cca 500m). I tento ročník na všechny závodníky čeká pestrá a dobrodružná trať podél malebné staré zástavby Hostivice a okolních vodních ploch, delší trasy povedou přes poutní cestu až k Hájku. Díky krásnému prostředí a nenáročnému terénu bez velkého stoupání jsou závody HRUN vhodné opravdu pro celou rodinu.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 4. 2020

Aktivity v okolí

Tvrz Litovice

Tvrz Litovice

Hostivice, Střední Čechy
Víkendová škola plavání a triatlonu

Víkendová škola plavání a triatlonu

Hostivice, Střední Čechy
Relax studio Hostivice

Relax studio Hostivice

Hostivice, Střední Čechy