!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Hon na čarodějnice
Hon na čarodějnice
"> Hon na čarodějnice
26.4.
2.5.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Hon na čarodějnice

Kdy 26. duben 2021 8:002. květen 2021 20:00
Zažijte s námi období čarodějnic trochu jinak. Na poslední dubnový týden jsme pro vás připravili akci Hon na čarodějnice. Nabízíme ji ve dvou variantách – pro předškoláky a školáky. Obě varianty mají společné to, že děti mají za úkol najít 6 schovávaček, ve kterých je schována část čarodějnic.
Varianta Stanice techniků (předškoláci):
Pojďte s námi oslavit čarodějnice. Před budovou Stanice techniků na vás čeká 6 stanovišť. Po splnění úkolu na vás na každém stanovišti čeká jeden díl skládačky. Hádejte, co si u posledního stanoviště složíte? Hezké čarodějnice!

Varianta BABA (školáci):
Podle nápovědy najděte 6 míst, kde se čarodějnice ukrývá. Pozor, v okolí se nachází mnoho dalších her jiných organizátorů, hledejte tedy schovku označenou naším logem (tři barevné domečky). V každé schovce si vezměte jeden dílek skládačky a pak ji opět pečlivě uzavřete a vraťte zpět pro další lovce. Pokud zjistíte, že je některá schovka poškozená nebo prázdná, dejte nám prosím vědět, napravíme to (tel. 777 706 588).

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 4. 2021

Ubytování a restaurace v okolí