Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Hlubina snů – výstava obrazů a koncert
Výstavy

Hlubina snů – výstava obrazů a koncert

Srdečně vás zveme na vernisáž obrazů Tomáše Prokopiče Hlubina snů digitální malby tištěné na plátno a koncert meditativní hudby.
Autor věři, že sny se plní. Alespoň když člověk opravdu chce. Jako malý kluk miloval počítače a toužil po tom stát se programátorem. Pak se nějaký čas chtěl stát astronomem a o prázdninách trávil celé noci pod hvězdným nebem s dalekohledem. V patnácti začal hrát na piano a začal snít o tom, že se stane hudebním skladatelem. Ten první dětský sen se mu beze zbytku splnil, i když tím, že se pro něj vývoj softwaru stal profesí, se jaksi vytratila zábava a pocit naplnění. Astronomem se už stát nechce, nicméně vzpomínky na noci pod hvězdami a pocit spojení s vesmírem ho stále hluboce ovlivňují. No a ten poslední sen – stát se skladatelem – se mu právě plní, je to ale běh na dlouhou trať. V průběhu plnění tohoto snu začal i malovat, ale to vlastně nikdy nebyl jeho sen. To se tak nějak prostě přihodilo.

Přijďte se inspirovat příběhem Tomáše Prokopiče a ochutnejte, jaké to je, když se člověk nechá unést svobodou života bez všemožných zákazů.

Provozovatel

Kulturní Centrum Kostel

Mělnická 49
277 38 Mělnické Vtelno
Tel.:
+420 725 905 853
Email:
luna.isis.inspira...
WWW:
www.melnickevteln...
GPS:
50,351818 14,698241
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Petr Cempírek – Krajiny a jedna stará loď

Návštěvník výstavy bude mít možnost porovnávat původní skici s výslednými obrazy a sledovat tak vývoj některých obrazů v čase.
Mělník, Středočeský kraj

Thajsko – země úsměvů a vůní

Přednáška.
Mělník, Středočeský kraj

Honza Jareš a hosté – Doktor duší v adventním čase

Koncert.
Mělník, Středočeský kraj

TGM to nikdy nebude mít lehké

Výstava.
Mělník, Středočeský kraj

Alchymistická dílna a učebna lektvarů a perníků v Košátkách

Areál pod zámkem v obci Košátky. Jedná se o bývalé hospodářské zázemí zámku, který byl postaven ve 14 století. Tuto kulturní památku jsme rekonstruovali čtyři roky za dozoru památkářů.
Košátky, Středočeský kraj

7 Kadlínských zastavení

Ty, kdo nejsi kůže líná, přijeď sem k nám do Kadlína! Proč? Protože nikde jinde toho v tak malé vesničce neuvidíte tolik najednou. Malebnou středočeskou obec Kadlín najdete na Mělnicku, nedaleko hradu Kokořín.
Kadlín, Středočeský kraj

Muzeum obce Kadlín

Muzeum sídlí v budově u Obecního úřadu. Muzeum je součástí 7 Kadlínských zastavení. Stálá expozice. expozice venkovského kováře; expozice staré selské techniky a motyček.
Kadlín, Středočeský kraj

Půjčovna trekingových koz – s kozou na procházku i na vandr

Půjčíme vám kozy na hodinu i na týden. Na procházku Kokořínskem i pražskými parky. Ideální pro děti. Naše dárkové poukazy jsou skvělé jako dárek k narozeninám či výročí.
Boreč, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Přímo v historických prostorách zámku Liblice se nachází zámecká restaurace s kapacitou 80 míst. Každého z návštěvníků jistě zaujme její pozdně barokní výzdoba s freskami, která přispívá, společně s vynikající nabídkou zámecké kuchyně, k mimořádnému kulinářskému zážitku.
Byšice, Středočeský kraj

Piknik v zahradách na zámku Liblice

Najděte malebná zákoutí francouzské zámecké zahrady, zažijte rozmary aristokracie a vychutnejte si naše lahodné pokrmy pod širým nebem.
Liblice, Středočeský kraj

Kemp SK Mšeno

Kemp a autokemp se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Ubytování je možné ve vlastním zařízení nebo v ubytovně s kapacitou 34 lůžek, v převážně čtyřlůžkových pokojích. Kemp získává pravidelně ocenění v anketě Kemp roku.
Mšeno, Středočeský kraj

Sporthotel Benátky nad Jizerou

Sporthotel v Benátkách nad Jizerou nabízí ubytování hotelového typu a stravovací služby pro ubytované hosty a především spousty sportovních možností pro trávení volného času vás i vašich známých či rodiny v okolí hotelu.
Benátky nad Jizerou, Středočeský kraj