Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Hledání pokladu Medvědího klanu na Sychrově
Akce pro děti

Hledání pokladu Medvědího klanu na Sychrově

Na letošní léto je na Sychrově připravena zajímavá hra pro celou rodinu, díky které můžete na za pěkného počasí strávit v areálu zámku příjemných pár hodin hledáním pokladu Medvědího klanu.

Cesta za pokladem Medvědího klanu je hra, při které v parku musíte najít tajný kód, který vám otevře cestu k pokladu. Hra má tři úrovně a pokud objevíte místo, kde se nachází truhla s pokladem, máte šanci získat díl z pokladu Medvědího klanu. Čím víc ze tří čísel kódu objevíte, tím větší podíl získáte. Dva úkoly jsou realtivně jednoduché, ale ten třetí zvládnou jen skuteční hledači pokladů.

Rodinné vstupné 240 Kč zahrnuje vstup do zámeckého parku, mapu s vyznačenou cestou za pokladem, vstupné na výstavy a podíl na pokladu po maximálně 5 osob (dva dospělí a 3 děti), vstup pro jednotlivce je 90 Kč za osobu a platí i pro vstup na výstavu Technopolis.

A co můžete získat? Za každý kód jednu pohlednici Medvědího klanu a za celý tajný kód vás čeká speciální pexeso Medvědího klanu.

Provozovatel

Státní zámek Sychrov

Sychrov
463 44 Sychrov
Tel.:
+420 482 416 011
Email:
info@nasychrov.cz
GPS:
50,626816 15,088709
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Český ráj
Město:
Sychrov
Tipy na výlet:
Sychrov a okolí
 

Vstupné

Cena: 90 Kč

Snížená cena: 60 Kč

Rodinné vstupné: 230 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Vánoce na zámku Sychrov

Vánoce na zámku Sychrov.
Sychrov, Liberecký kraj

Adventní trhy na zámku Svijany

Užijte si adventní čas a načerpejte vánoční atmosféru na zámku Svijany, kde na vás v sobotu 3. prosince čekají adventní trhy, prohlídky zámku a zpěv koled.
Svijany, Liberecký kraj

Prohlídky zámku Svijany zdarma a vánoční kvíz pro děti

Navštivte o třetí adventní neděli 11. prosince zámek Svijany. A přijďte s celou rodinou!
Svijany, Liberecký kraj

Česká mše vánoční na zámku Svijany

Přijďte si o poslední adventní neděli 18. prosince poslechnout Rybovu mši – Hej Mistře.
Svijany, Liberecký kraj

Vodárenská věž v zámeckém parku Sychrov

Vodárenská věž byla postavena taktéž v novogotickém stylu roku 1891 podle návrhu Františka Wondrena. Tato novogotická věž nahradila původní vodojem, jehož podobu neznáme.
Sychrov, Liberecký kraj

Naučná stezka Lesní putování s Kamilem Rohanem

Naučná stezka vedoucí po pěšinách, které nechal v 19. století vytvořit Kamil Rohan nad údolím řeky Mohelky.
Sychrov, Liberecký kraj

Zámek Sychrov – sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok

Novogotický zámek Sychrov, který sloužil jako rezidence původem francouzského rodu Rohanů, znáte z pohádky Zlatovláska či Nesmrtelná teta. Zámek nabízí 3 návštěvnické okruhy, noční prohlídky, ukázky sokolnictví, koncerty.
Sychrov, Liberecký kraj

Beauty from Jana

Beauty Jana vytváří z různých druhů perlí a dále ze širokého sortimentu kovových a jiných dekorativních materiálů a doplňků originální vzory.
Sychrov, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Rohozecká Restaurace

Navštivte domovskou restauraci Pivovaru Rohozec a vychutnejte si rohozecké pivo přímo z tanku, které nikde jinde nenajdete. Nabízíme denní i stálé menu včetně širokého sortimentu piva Rohozec.
Turnov, Liberecký kraj

Pivovar Rohozec v Turnově

Pivovar Rohozec z Českého ráje vaří pivo dle původní receptury z tuzemských surovin. Voda určená na výrobu piva pochází z vlastních pramenů ve Vazoveckém údolí. Pivovar nabízí několik druhů piva (Skalák, Podskalák atd.), ale i limonády (Malina, Cola, Orange).
Turnov, Liberecký kraj

Ubytování na farmě Necpalová

Přijeďte si odpočinout na naši krásnou farmu. K dispozici pro vás máme apartmán, který se skládá z prostorné ložnice, společenské místnosti – kuchyňský kout, rozkládací gauč, jídelní stůl a sociálního zařízení.
Turnov, Liberecký kraj

Apartmán Löfflerovi v Přepeřích

Apartmán Löfflerovi nabízí ubytování v rodinném domě v obci Přepeře u Turnova. Obec Přepeře se nachází nedaleko města Turnov a jsou výhodným výchozím bodem do mnoha krásných míst Českého ráje.
Přepeře, Liberecký kraj