!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice
Historické řemeslné trhy v HistoryParku
"> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku
26.9.
28.9.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice

Kdy 26. září 2020 10:0028. září 2020 16:00
Na prodloužený zářijový víkend jsme pro vás přichystali jedno velké překvapení: Historické řemeslné trhy!
Čeká vás výběr řemesel a dovedností od pravěku až do současnosti. Výrobky a produkty si budete mít možnost přímo na místě koupit!

A na co se můžete těšit?
Na řemeslné výrobky z rukou opravdových profesionálů, na ukázky původních řemesel, na originální repliky a také na výběr těch nejlepších regionálních dobrot...A aby to byl trh, jak se patří, nebude chybět ani divadlo pro děti!
A konkrétně? Bude se zpracovávat kámen, železo i stříbro, bude se tkát i točit na hrnčířském kruhu. Denně budete mít možnost shlédnout s dětmi dvě divadelní představení a ochutnat vybrané regionální speciality!

To vše bude rozmístěno na dvouhektarové ploše našeho venkovního areálu, a to tak, aby vám zažitek nezkazilo ani případné deštivé počasí. 


 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 19. 9. 2020
Pevnostní muzeum v Sazené

Pevnostní muzeum v Sazené

Sazená, Střední Čechy
Střelnice Vražkov

Střelnice Vražkov

Vražkov, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí