Úvod > Kalendář akcí > Historické řemeslné trhy 2021 v HistoryParku Ledčice
Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice
"> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku Ledčice "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku "> Historické řemeslné trhy v HistoryParku
18.9.
19.9.
Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Historické řemeslné trhy 2021 v HistoryParku Ledčice

Další ročník Historických řemeslných trhů v HistoryParku bude ještě lepší než ten předchozí, nenechte si ho ujít!
Čeká vás výběr řemesel a dovedností od pravěku až do současnosti. Výrobky a produkty si budete mít možnost přímo na místě koupit! V ceně vstupenky jsou všechny dílny pro děti i dospělé, divadelní představení, hudební vystoupení, ukázky řemesel i dětské hřiště. 

A na co se můžete těšit?
Na řemeslné výrobky z rukou opravdových profesionálů, na ukázky původních řemesel, na originální repliky a také na výběr těch nejlepších regionálních dobrot...A aby to byl trh, jak se patří, nebude chybět ani divadlo pro děti nebo živé vystoupení kapely. 

A konkrétně? Bude se zpracovávat dřevo, kámen, železo i stříbro, bude se tkát i točit na hrnčířském kruhu. Velkým lákadlem je kamenická dílna, která během loňského ročníku vyprodukovala úctyhodné množství sekerek a tomahavků. Vyzkoušet si letos můžete i řemeslo perníkářské, voskařské nebo asistovat při výrobě sýra. Denně budete mít možnost shlédnout s dětmi dvě divadelní představení a ochutnat vybrané sladké i slané regionální speciality!

To vše bude rozmístěno na dvouhektarové ploše našeho venkovního areálu, a to tak, aby vám zážitek nezkazilo ani případné deštivé počasí.