Úvod > Kalendář akcí > Herní aréna pro děti a rodiče
Herní aréna pro děti a rodiče
"> "> ">
26.1.
27.1.
+ Přidat foto

Herní aréna pro děti a rodiče

Kdy 26. leden 2019 - 27. leden 2019 Akce pro děti
Obchodní centrum se promění v ráj počítačových her, konzolí nebo virtuální reality. Celá akce je zaměřená na představení herních titulů, především novinek a nejprodávanějších her.
Na ploše téměř 300m2 bude zdarma k dispozici rozmanitý herní svět pro všechny věkové kategorie. Připraveno bude bezmála 40 počítačů vybavených profesionální herním příslušenstvím, dvě virtuální reality, sedm Xbox One konzolí s TV či projekcí. Xbox One bude možné otestovat s ovladači i Kinectem - pro Just Dance nebo Fruit Ninja.

Účastníci mohou soutěžit v dalších desítkách rozličných her. Nadšence určitě zaujmou hry jako League of Legends, CS:GO, PUBG nebo oblíbený titul Fortnite. Pro příznivce akčnějších scén budou připravené konzole s Mortal Kombat, Injustice 2 či Naruto. Milovníci rychlých kol se mohou těšit na Forzu či některých ze simulátorů motorek.

V Herní aréně bude dále připraveno i několik virtuálních realit. Návštěvníci zažijí nejpopulárnější Beath Saber, zimní lyžovačku, adrenalinovou horskou dráhu či výpravu do magického světa čar a kouzel.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 1. 2019