Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Hasičský ples v Líšťanech
Hasičský ples v Líšťanech
Společenské akce

Hasičský ples v Líšťanech

Přijďte si zaplesat na tradiční hasičský ples.
Po letech opět přichází v Líšťanech na řadu hasičský ples. Tak se vyvoňte, našminkujte a v sobotu 21. 1. 2023 od 20:00 dorazte do kulturního domu. Samozřejmě, že váš čeká bohatá tombola. Vstupenky si můžete koupit již teď na obecním úřadě v Líšťanech nebo v hostinci Pod Kaštany v Líšťanech. O hudební doprovod se postará kapela Bistro Band (Olda Krejčoves z kapely Monkey Business, Ondra Novák z kapely Univers a Jan Pokorný z kapel Vítkovo kvarteto a Jana Kratochvílová.

Provozovatel

Obec Líšťany

Na Place 258
440 01 Líšťany
Tel.:
+420 607 910 280
Email:
o.u.list@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.obec-...
GPS:
50,313386 13,801450
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Tipy na výlet:
Líšťany a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Galerie Benedikta Rejta očima pamětníků

Moderovaná beseda s pamětníky.
Louny, Ústecký kraj

Konstruktivní tendence

Rozsáhlou výstavou ze svých sbírek se GBR vrací ke svým počátkům a výraznému fenoménu československého a světového umění šedesátých let, pro který jsme si zvykli souhrnně používat označená konstruktivní nebo také nové tendence.
Louny, Ústecký kraj

Jarní košt vín

Degustační akce na zámku Pátek nedaleko Loun.
Peruc, Ústecký kraj

Potlach na zámku Pátek

Country minifestival v zahradě zámku Pátek nad Ohří.
Peruc, Ústecký kraj

Vernerův mlýn v Brlohu u Loun

Vernerův mlýn v Brlohu u Loun je historickým mlýnem s pohonem na vrchní vodu. Dnes však vodní kolo není funkční a mlýn pohání elektromotor.
Louny, Ústecký kraj

Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun

Hrad ze 14. století tvoří rozlehlý komplex kolem tří nádvoří. Hlavní dominantou areálu je pozdně gotická věž. V návštěvní době zámku jsou pro veřejnost zpřístupněna všechna tři nádvoří. Naleznete zde vchod do podzemních koňských stájí nebo se můžete vypravit do podzemí pod zámeckou věží.
Jimlín, Ústecký kraj

Tvrz Divice – letní scéna Studia Dva

V historických kulisách nádvoří romantické tvrze Divice provozuje pražské Studio Dva svoji letní scénu. Zažijete tady tu pravou atmosféru divadla pod širým nebem.
Vinařice, Ústecký kraj

Plavecký bazén v Lounech

Bazén v Lounech je největší stavbou posledního čtvrt století. Je bezpečný, moderní, postavený pro sportovní i rekreační plavání. A navrch k tomu má unikátní skleněnou fasádu, která připomíná kopce Českého středohoří.
Louny, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování na zámku Nový Hrad v Jimlíně u Loun

Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun nabízí ubytování v Zámeckém penzionu, který se nachází přímo na prvním nádvoří zámku. Ubytování je zajištěno ve třech pokojích umístěných v prvním poschodí Úřednického domu.
Jimlín, Ústecký kraj

Moštárna Louny

Výjimečná kvalita a chuť je zachována díky šetrné pasterizaci a také proto, že mošty se nepřislazují ani neředí. To jsou mošty z Loun.
Louny, Ústecký kraj

Minipivovar Domov – Lounský žejdlík

Minipivovar byl založen v roce 2013 a navazuje na bohatou historii penzionu Domov, kterou chtěli majitelé spojit s tradicí vaření lounského piva.
Louny, Ústecký kraj

Rodinný pivovar Zichovec v Lounech

Husákovi otevřeli rodinný pivovar v Zichovci na podzim 2012. Máma Jana řešila ubytování v penzionu, syn Ondra vaření piva, syn Honza obchod a táta Ivan to celé zastřešoval.
Louny, Ústecký kraj