Úvod > Kalendář akcí > Hard Dog Race Base
Sportovní akce

Hard Dog Race Base

Již každoroční akce v ČR a to nezapomenutelný překážkový závod Hard Dog Race Base pro psy a jejich majitele! Staňte se součástí skvělé komunity a užijte si se svým psím parťákem, rodinou i přáteli plno adrenalinu a emocí na jednom místě.
Hard Dog Race je překážkový závod, který absolvují pes a jeho majitel. Společnými silami musejí překonat speciálně sestavené překážky, hromady bahna, litry vody a jelikož letošní závod bude ve SKI Areálu, tak i trpký kopec. K účasti na závodu nepotřebuje ani jeden z nich žádný speciální výcvik, závodit může pes jakéhokoliv plemene. Cílem všech závodů je poskytnout účastníkům i divákům nezapomenutelný zážitek. Ten pocit po překonání překážek, kopce a sama seba společně s vašim čtyřnohým parťákem je k nezaplacení! Zažijte ho i vy!

Náš závod je ve své podobě a současné době ve světě psích sportů výjimečný a ojedinělý. Celou akcí bude doprovázet úžasný zpěvák a moderátor RAEGO jež v předchozích rocích rozproudil nejednoho závodníka k neskutečnému výkonům a vykouzlil nejeden úsměv na tváři! Těšit se můžete také na občerstvení a bobovou dráhu, místo konání Horský areál Kraličák daruje každému HDR závodníkovy jízdu zdarma.

Provozovatel

Hard Dog Race Kft.

Stříbrnice 70
Skiareál Kraličák - Hynčice pod Sušinou
788 32 Staré Město
Tel.:
+420 734 122 166
Email:
infocz@harddograc...
Email:
kellerova.julia@h...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.harddograce.cz
GPS:
50,165303 16,893568
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Jeseníky
Město:
Staré Město
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí