Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Happy Dog Show 2023
Happy Dog Show 2023
Sportovní akce

Happy Dog Show 2023

Happy Dog Show je určena pro všechny milovníky psů, kteří chtějí pomoci psům v nouzi a užít si báječný den se psy a lidmi, kteří jsou na stejné vlně. Happy Dog Show je vhodná také pro děti a lidi, kteří se chtějí dozvědět něco nového psech.
Na akci můžete přijít (s pejskem nebo bez) i jen tak. Zjistíš, pro co se tvůj pes narodil a společně si odnesete spousty zážitků a možná nová (psí) přátelství. Akce má dobročinný charakter a díky přihlášeným účastníkům chceme darovat pro pejsky v nouzi jednu tunu krmení Sam´s Field od JK Animals!

Využij programu pro celou rodinu a vezmi všechny své přátele na největší Happy Dog Show v Praze! Čeká tě plno zábavy a díky tomu získáš nezapomenutelný pocit z pomoci potřebným. Happy Dog Show má také osvětový charakter, upozorňuje na problematiku množení psů a obchod se psy, který má za následek přeplněné útulky, utrpení zvířat a v neposlední řadě nelegální aktivity s tím související. Výtěžek z akce jde na nákup krmiva do útulků. V minulých letech jsme získali prostředky nákup jedné tuny krmiva.

Provozovatel

Happy Tail, z.s.

Nad Lávkou 672
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 721 603 568
Email:
ht@happy-tail.cz
WWW:
www.dog-show.cz
GPS:
50,098304 14,340977
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

Snížená cena: 250 Kč

Poznámka:Výstava psů od 400,-Kč/pes, Tlapkiáda: 250 Kč/pes Nepsovodi: vstupné libovolné

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Mikulášská nadílka v Lumina Parku

Vyrazte v předvečer svatého Mikuláše s dětmi do Lumina Parku na Praze 6. Potkáte tu nejen samotného Mikuláše, ale také jeho tradiční doprovod: čerta a anděla.
Praha 6, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Fabiána a Šebestiána

Betlém pochází pravděpodobně z konce 19. století, kdy byl na místě původního kamenného kostela vybudován kostel nový. Dokdy a v jaké podobě byl vystavován, není známo.
Praha 6, Praha

Bruslení na zimním stadionu Hvězda

ZS Hvězda disponuje ledovou plochou o rozměrech 60x30 m. Každý víkend se zde konají veřejná bruslení.
Praha 6, Praha

Kluziště na Vypichu – brusle u obory Hvězda

Veřejné kluziště na Vypichu před oboru Hvězda, v areálu dopravního hřiště Domu dětí a mládeže Praha 6. Bruslení pro veřejnost ve všední dny v čase 12:00-21:00 hod (v dopoledních hodinách vyhrazeno pro školy a školky)a o víkendu od 9:00 do 21:00. 
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Paddleboarding a skákací překážky na koupališti Džbán

Půjčovna a testovací centrum paddleboardů a skákací překážky v areálu přírodního koupaliště Džbán. Vhodné pro rodiny s dětmi. Pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé.
Praha 6, Praha

Vodní nádrž Džbán v Divoké Šárce

Areál byl v lednu 2022 uzavřen kvůli havarijnímu stavu. Stalo se tak po dlouhé odborné diskusi, za neprovozuschopný a nebezpečný ho označili i přizvaní experti na bezpečnost a provozy veřejných areálů.
Praha 6, Praha

Hostel Spartakiáda – cykloturistika po Praze

Hostel Spartakiáda v Praze nabízí poznávání hlavního města pro mimopražské turisty na kole s vlastním průvodcem. Po pražských cyklostezkách se seznámíte se vším, co Praha nabízí.
Praha 6, Praha

Komplex Cube – bývalá budova Koospolu

Budova CUBE dříve Koospol je brutalistická kancelářská budova u Evropské třídy ve Vokovicích v Praze 6, poblíž Šáreckého údolí.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Prague Camping Džbán v Divoké Šárce

Kemp Džbán se nachází v okrajové části Prahy 6 – Vokovicích, v poklidném prostředí, na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka. Areál je oplocený, osvětlený, s noční ostrahou a s travnatým povrchem. Ubytování je možné ve vlastních stanech či karavanech, nebo ve zdejších chatičkách či safari stanech.
Praha 6, Praha

Chorvatský mlýn

Restaurace Chorvatský mlýn je podle mnohých nejchorvatštější z řady pražských podniků s balkánskou kuchyní.Majitel restaurace Dražen Horvat, ověnčený mimo jiné titulem „velvyslanec chorvatské kuchyně“, pochází z bývalé Jugoslávie a do své restaurace si přivezl kousek své domoviny.
Praha 6, Praha

Pivovar Liboc u Divoké Šárky

Hostinec Nad Šárkou a Libocký pivovar je klasický rodinný podnik s příjemným interiérem, salónkem a zahrádkou. Čepuje se zde především pivo, které pro vás sládci vaří od roku 2013 přímo v objektu. Přijďte ochutnat některé ze svrchně i spodně kvašených piv bez filtrace a pasterizace!
Praha 6, Praha

Burger Bar

Restaurace na Praze 6 s krásnou zahrádkou, domácími burgery a spoustou dalšího.
Praha 6, Praha