Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Halloweenský víkendový speciál v Grévinu
halloween_grevin
Společenské akce

Halloweenský víkendový speciál v Grévinu

Bojíte se rádi? Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha připravilo na poslední říjnový víkend 28.-31. října 2016 od 19:00 do 23:00 hodin speciální halloweenské večery. Muzeum se promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu.
V lobby muzea bude vyhrávat „příšerná“ kapela a zombie vezmou všechny zájemce mezi 19:00 a 21:00 na děsivou prohlídku. Stanete se svědky výroby zombie a každý večer od 20:30 hodin vám v Grévinu, tak jak je zde dobrým zvykem, představí v krátkém vystoupení opravdové hvězdy! V pátek bude připraveno pro děti i dospělé unikátní halloweenské divadelní představení, v sobotu se na vás těší herci z filmu Zdeňka Trošky "Strašidla", v neděli a v halloweenské pondělí vám zazpívají hvězdy muzikálu Drákula – Pepa Vágner a Kamila Nývltová.

Tak se přijďte bát ve společnosti téměř stovky voskových figurín oblíbených celebrit a odneste si na památku strašidelnou selfie. Prodloužený víkend bude v Grévinu opravdu děsivý a speciální program za speciální halloweenské vstupné 250 Kč je připraven od 19:00 do 23:00 hodin! Vstupenky je možné zakoupit na pokladně nebo v síti Ticketpro.

Provozovatel

Musée Grévin Praha

Celetná 15
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 226 776 776
Email:
info.praha@grevin...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.grevin.com/
GPS:
50,076422 14,416643
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Speciální akce: Dospělý/ Student/Senior 250 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Kája Saudek v Tančícím domě

Galerie Tančící dům vystavuje originální kresby komiksu Muriel a andělé, který Kája Saudek vytvořil podle scénáře Miloše Macourka.
Praha 2, Praha

Antik Salon Mánes

Prodejní veletrh starožitností v Praze. Antik salon Mánes přináší návštěvníkům bohatou nabídku exkluzivních starožitností jako jsou šperky, porcelán, keramika, sklo, mince, obrazy, drobný nábytek a doplňky a další sběratelské artefakty.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Vojtěcha v Praze na Novém Městě

Betlém z lipového dřeva vyřezal mistr Jan Florián (1921–2007) ze Staré Říše v jihlavském okrese, tedy z Betlémářského kraje.
Praha 1, Praha

Farmářské trhy na Náplavce

Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Z 28 prodejců na prvním trhu na náplavce se trh postupně rozrostl na pravidelných 90 až 100 stánků.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Národní památník hrdinů heydrichiády při chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze

Kostel sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici se zapsal do České historie tím, že za II. světové války poskytl útočiště českým parašutistům, kteří v roce 1942 provedli úspěšné odstranění zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.
Praha 2, Praha

Baletní studio Natali Classic

Ruské baletní studio pod vedením Natali Classic pod vedením Natalije Misyury nabízí lekce baletu pro amatéry i profesionály, děti i dospělé.
Praha 2, Praha

Lekce společenského tance v Praze

Přijďte si osvěžit či se naučit kroky základních společenských tanců efektivní a zábavnou metodou. Pod vedením profesionálního lektora vše zvládnete během několika málo lekcí.
Praha 2, Praha

Kostel sv. Václava na Zderaze v Praze

Původně románský kostelík sv. Václava na Zderaze stával na svém místě ještě dávno před vznikem Nového Města pražského. V průběhu staletí byl vojenským skladištěm i součástí trestnice. Od toku 1927 jej užívá Církev československá husitská.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Počernický pivovar

Počernický pivovar je součástí unikátního areálu Panský dvůr v Dolních Počernicích, který v sobě ukrývá krásné přírodní scenérie zámeckého parku, kvalitní gastronomii i kulturní akce a relaxaci.
Praha 19, Praha

Hotel La Ballerina na Novém Městě v Praze

Luxusní hotel La Ballerina řetězce Alchymist Luxury Group se nachází v centru Prahy, jen 15 minut chůze od Karlova mostu a Václavského náměstí. Nabízí stylové ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení a nepřetržitě otevřenou recepci.
Praha 2, Praha

Muzeum medoviny – degustační prodejna

Specializovaná degustační prodejna v centru Prahy nabízí nejširší výběr přes 100 druhů tradičních medovin s možností ochutnávek.
Praha 2, Praha

Mosaic House Design Hotel

Stylový Mosaic House Design Hotel je situován pouhých 10 minut pěší chůze od Karlova mostu v Praze. Hotel je ideálním východiskem pro poznávání Prahy a jejích nejdůležitějších historických památek od Pražského hradu až po Staroměstské náměstí.
Praha 2, Praha