Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Halloweenská párty v Aquacentru Šutka
Aquapark Aquacentra Šutka
Akce pro děti

Halloweenská párty v Aquacentru Šutka

V sobotu 1. 11. 2014 můžete v Aquacentru Šutka zažít strašidelné odpoledne. Společně si totiž užijeme HALLOWEEN PARTY! Oslavíme svátek, jak se patří. Strašidla, dýně, ale i soutěže a hry na suchu i ve vodě. Přijďte si k nám zpříjemnit sobotní den a odneste si domů krásné dárky.
Zábavný program pro rodiny s dětmi odstartuje v 11:00 hodin. Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý program, kdy budeme trénovat dětičky přesnosti a dovednosti jak zatočit se strašidly. HALLOWEEN PARTY v Aquacentru Šutka je zárukou zábavy pro celou Vaši rodinu, která si zde užije báječné společné chvíle a mnoho zábavy, a to až do 16:00 hodin.

Během odpoledne si děti užijí spoustu pohody v našem aquaparku, kde na ně čeká nejen bohatý program, ale také 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce, zasportovat si v padesátimetrovém bazénu a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně.

Neváhejte proto a přijďte si v sobotu 1. 11. 2014 užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Těšíme se na Vás! Veškerý program dané akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách.

Provozovatel

Aquacentrum Šutka

Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Tel.:
+420 266 610 711
Email:
info@sutka.eu
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.sutka.eu
GPS:
50,124346 14,450459
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Veškerý program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Improzápas

Zápas v divadelní improvizaci.
Praha 8, Praha

Kurz České pivo a pivovarnictví

Máte rádi pivo a chcete o něm vědět ještě více než dosud? Přesně pro vás jsou kurzy Sládkovy akademie. Dozvíte se spoustu nových informacích a hlavní náplní kurzu jsou i degustace. Z našich zkušeností jsou kurzy vhodné pro začátečníky i zkušené pivaře, každý si v nich přijde na své.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Památník Dívka s kolem – pocta Jindřišce Novákové

Památník Dívka s kolem se nachází v areálu ZŠ Bohumila Hrabala v Praze 8. Je poctou nejen Jindřišce Novákové, která byla spolu se svou rodinou popravena v Mauthausenu, ale také ostatním dívkám a ženám, které své životy položily v boji proti německé okupaci.
Praha 8, Praha

ArtZoona pro kluky a holčičky

Taneční škola – pohybové, zážitkové lekce v Praze pro děti i dospělé. Přijďte k nám nahlédnout do světa tance, zdravého pohybu, umění. Svěřte se do rukou hvězd!
Praha 8, Praha

Farmářský trh ve Dvoře v Kobylisích

Dvůr je unikátní společensko-kulturní prostor pro setkávání, poznávání, odpočinek a nakupování originálních výrobků domácí či netradiční výroby.
Praha 8, Praha

Areál koupaliště Na Stírce v Praze – Kobylisích

Areál koupaliště na Stírce nabízí bazén o rozloze 42,5 m x 16,5 m s hloubkou 2,3 m. Najdete zde také bazén pro děti s průměrem 16,5 m a hloubkou 0,8 m s vodním hřibem a skluzavkou.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze

Galerie, obchod, sklep nebo hangár. I na takovýchto místech se může konat jedinečný gastronomický zážitek. Forbidden Taste je první pop-up restaurace v Praze a lokalita, kde milovníci dobrého jídla zasednou ke stolům tentokrát, stejně jako menu, zůstanou utajeny až do posledního okamžiku.
Praha, Praha

Pivní rarity v pivovaru u Bulovky

Jsme v současné době jediní v Čechách, kteří točí pivo z dřevěného, vysmoleného sudu. Můžete ochutnat dokonce první zmrzlinu v Čechách, která se vyrábí z pivních ingrediencí.
Praha 8, Praha

Tichá kavárna – pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, kde pracuje neslyšící obsluha. Kavárnu naleznete na Praze 8 – Kobylisích. Nabízí vám příjemné posezení v nekuřáckém a bezbariérovém prostředí, jehož součástí je také dětský koutek.
Praha 8, Praha

Pivovar Ládví Cobolis

Pivovar Ládví Cobolis vznikl v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.
Praha, Praha