Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Halloween v Hamleys
Pozvánka
Akce pro děti

Halloween v Hamleys

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Akce pro děti v celé ČR.
Zažijte v Hamleys svátek všech strašidel. Nečekejte však, že by se největší hračkářství v Evropě proměnilo v hororové prostředí. Naopak, těšit se můžete na spoustu nápaditých a kreativních her a hromadu zábavy, přesně v takové podobě, v jaké to v Hamleys umí, tedy prostřednictvím zážitku.
Poslední říjnovou sobotu, 29. 10., patří všem, kdo jsou hraví a rádi se alespoň jednou do roka převlékají za nejrůznější strašidla a postavičky z filmových pláten. 

Halloweenský program si v čase od 10:00 až do 20:00 v Hamleys užijí menší i větší hosté. Program je totiž připraven tak, aby si zábavu užili naprosto všichni. 

V rámci hlavního programu pro vás budou připraveny interaktivní stanoviště s různými úkoly. Zde si budete moct vyzkoušet fantastické hračky a za každý splněný úkol budou návštěvníci odměněni razítkem do svého Halloweenského lístku. Jakmile se zaplní, bude možné tento lístek vyměnit za jízdu na kolotoči. 

A jaká stanoviště vás čekají?

Modelování Halloweenského strašidla s modelínou Hey Clay od TMToys, která na vzduchu zatvrdne.
Na tomto stanovišti dostanete vzorek modelíny, ze kterého si budete moci vyrobit figurku strašidla. Kreativitě se meze nekladou, velký nos, malé uši, pusa od ucha k uchu, modelovat můžete podle vlastní fantazie nebo využijte produktovou aplikaci, která vám vysvětlí postup krok za krokem.

Koutek volné zábavy se stavebnicí Lego Duplo.
Tyto stavebnice s velkými kostkami upoutají především malým návštěvníkům, kteří si z nich mohou poskládat cokoliv je napadne. Ať už postaví věž s uvězněnou princeznou schovanou před drakem, nebo věž hasičskou, fantazii se meze nekladou. Komu by snad chyběly nápady, k dispozici budou mít i předem připravená zadání.

Skládání Puzzle Adventního kalendáře EXIT a detektivní audio hra ECHO od Ravensburgeru.
Tato zastávka je určená starším dětem, těm menším však jistě rád pomůže jejich doprovod. Seznámíte se s originálním kalendářem EXIT, ve kterém místo sladkých bonbonů naleznete hádanky a hlavolamy. 
V interaktivní audiohře z řady Echoes vyšetřujete záhady za použití svých speciálních schopností. Až budete zkoumat jednotlivé předměty, uslyšíte ozvěny z minulosti – tajemné zvuky a hlasy, které vám umožní odhalit tajnou historii předmětů a seřadit události do správného pořadí.

Škola světelného meče ze Star Wars.
Nejen fanoušci kultovní ságy Star Wars jistě nadchne možnost vyzkoušet si repliky světoznámých světelných mečů. Naučíte se, jak tyto meče správně držet a ovládat, pod vedením rytířů Jedi.

Na Halloween nesmí chybět tematické masky a kostýmy. Přijďte na akci v kostýmu a dostanete dárek v podobě slevy 10 % na veškeré nezlevněné zboží.

Pokud byste náhodou na kostým zapomněli, tak nezoufejte!  Děti se budou moci proměnit nejen v Halloweenské strašidlo pomocí malování na obličej, které bude probíhat v prvním podlaží vedle tobogánu v čase od 10:00 do 18:00.

Kdo zůstane až do samotného večera, může se těšit na doslova kouzelné Halloweenské vystoupení. V 19.15 se u Benátského kolotoče za ztlumených světel odehraje show – kouzelnické vystoupení dvorního Hamleys kouzelníka a světelné taneční vystoupení se svítícími hračkami, které ochromí i ty největší strašidla ☺. 

Přijďte si užít Halloween do Hamleys, těšíme se na vás.

Provozovatel

Hamleys

Na Příkopě 14
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 603 876 725
Email:
karmela.spejchalo...
GPS:
50,085334 14,425555
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Písňový recitál Opery Národního divadla a Státní opery

Opera Národního divadla a Státní opera představuje jedinečný hudební program písňových recitálů. Cyklus spojuje významné hudební klenoty z repertoáru českých i světových mistrů v provedení operních sólistek a sólistů na jevišti Stavovského divadla.
Praha 1, Praha

Staré Město, známé i neznámé – komentovaná vycházka

Středověké uličky, kostely, kláštery, dvorky a významné osobnosti, to vše v sobě ukrývá Staré Město a ani barokní fasády či moderní výlohy neubraly nic z jeho původního středověkého rázu.
Praha 1, Praha

Cherry Man – Stavovské divadlo

Stavovské divadlo uvede v roce 2023 černou komedii Ivana Vyrypajeva, v režii Kashy Jandáčkové, o konci višňové epochy, příběh o konci civilizace.
Praha 1, Praha

Cherry Man – Stavovské divadlo

Stavovské divadlo uvede v roce 2023 černou komedii Ivana Vyrypajeva, v režii Kashy Jandáčkové, o konci višňové epochy, příběh o konci civilizace.
Praha 1, Praha

Cherry Man – Stavovské divadlo

Stavovské divadlo uvede v roce 2023 černou komedii Ivana Vyrypajeva, v režii Kashy Jandáčkové, o konci višňové epochy, příběh o konci civilizace.
Praha 1, Praha

Giuseppe Verdi – Messa da Requiem

III. abonentní koncert 30. sezony Českého národního symfonického orchestru.
Praha 1, Praha

Chvilková slabost

Bravurní jímavá komedie významného britského dramatika a herce Donalda Churchilla.
Praha 1, Praha

Na útěku

Road movie dvou zcela rozdílných žen, které by si za normálních okolností asi neměly ani co říct, ale společný útěk od zažitých stereotypů spojí jejich cesty dohromady.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Papilonia – motýlí dům Praha

Interiér Motýlího domu napodobuje džungli v oblasti slavného kambodžského chrámu Angkor Vat a podobné jsou i podmínky, ve kterých tu motýli žijí: teplotu provozovatelé udržují na 30 °C a relativní vlhkost na 80 procentech.
Praha 1, Praha

Hračkářství Hamleys

Padesát tisíc hraček, kolotoč, obří skluzavka, dvě patra atrakcí, živé pohádkové postavy a svět plný fantazie. To je nikdy nekončící zábava pro celou rodinu v samém srdci Prahy!
Praha 1, Praha

Laser Game Mercuria Hamleys

Zahrajte si laser game a procestuje celý svět! Během hry se v aréně podíváte na místa jako jsou Asie, Rusko, USA, Francie nebo věčně zamrzlá Antarktida. Hrát můžete s více jak deseti kamarády a k tomu budete mít to nejmodernější vybavení, jaké existuje.
Praha 1, Praha

Pasáž Černá růže v Praze

Průchozí pasáž v centru města spojuje ulici Na Příkopě s Panskou ulicí. Patří k nejkrásnějším pražským pasážím. Je vyhledávaným obchodním centrem se značkovými obchody, službami i kulturními zařízeními.
Praha 1, Praha

Galerie Moser v Praze

Produkty sklárny Moser najdete nejen v Karlových Varech, ale nyní i v prostorách prodejní galerie Moser v ulici Na Příkopě v Praze.
Praha 1, Praha

Galerie Myslbek – ústřední instalace od světoznámých sklářů Lasvit

Nákupní galerie se pyšní umístěním výjimečného uměleckého díla – ve své době, byla největší skleněnou instalací ve střední Evropě, kterou navrhl Maxim Velčovský a vyrobila česká firma Lasvit.
Praha 1, Praha

Hop ON Hop OFF Praha

Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy, které vás zavedou nejen k těm nejvýznamnějším památkám Prahy, vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin!
Praha 1, Praha

Palác Savarin v Praze

Palác Sylva-Taroucca, zvaný také palác Piccolomini nebo Savarin, je pozdně barokní stavba postavená v ulici Na Příkopě. Na místě dnešního paláce stávalo několik domů, které byly postupně sloučeny v jeden celek a postupně přestavěny v 16. a 17. století K. I. Dientzenhoferem a Anselmem Luragem.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

U Provaznice – hospůdka s vlastním komiksem

Staropražský hostinec s dlouholetou tradicí a báječnou kuchyní. Vyhlášený poledními menu a originálním interiérem. Točené pivo jako křen a spousta dalších chuťovek!
Praha 1, Praha

Restaurace MaSa by Hervé Rodriguez

Netradiční špičková francouzská restaurace, kterou otevřel Hervé Rodriguez, šéfkuchař oceněný v Paříži michelinskou hvězdou. Podnik se nachází v centru Prahy na Ovocném trhu a přináší luxusní gastronomii za dostupné ceny.
Praha 1, Praha

Restaurace Public Chilli v Praze – ochutnejte moderní asijskou kuchyni

V Public Chilli v samém srdci Prahy se můžete těšit na sofistikované a moderní zpracování asijské kuchyně. Naším cílem je představit autentické chutě Východu s respektem k tradicím.
Praha 1, Praha

Hotel Ambassador Zlatá Husa

Pětihvězdičkový hotel Ambassador Zlatá Husa letos slaví své stoleté výročí od slavnostního otevření. Stylový interiér a prostorné pokoje vybavené dochovaných slohovým nábytkem vás okouzlí.
Praha 1, Praha

Ristorante Kogo Slovanský dům

Restaurace Kogo ve Slovanském domě patří do skupiny restaurací majitele Jovo Saviče.
Praha 1, Praha

Kubistická kavárna Grand Café Orient – jediná kubistická kavárna na světě

Kubismus v architektuře a užitém umění je ryze český fenomén. K jeho nejslavnějším a nejdůležitějším představitelům patří Dům U Černé Matky Boží. Jeho výjimečnost nespočívá pouze v jeho fasádě, ale i v kubistickém půdorysu a hlavně v průniku kubismu i do interiéru domu.
Praha 1, Praha

Pop Pause Popcorn – unikátní zážitek a jedinečná nabídka 40 + příchutí popcornu

Prodejna nabízí na čtyřicet chutí popcornu. Máte rádi popcorn? Tak teď už kvůli němu nemusíte chodit ani do kina. A také můžete přestat přemýšlet, jak vyvětrat svůj byt poté, co pach po přípravě popcornu u vás doma zaplní celý byt.
Praha 1, Praha

Pivovar U Supa

Jsme místo, kde si vychutnáte poctivou chuť českých piv a moderně pojatou českou kuchyni, kde zažijete jedinečnou atmosféru pražského hostince, kde vás pohltí kouzlo Starého Města a kde nikdy nezůstanete jen „u jednoho“.
Praha 1, Praha