Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Kurz Háčkujeme bačkůrky pro miminko
Lidová řemesla a trhy

Kurz Háčkujeme bačkůrky pro miminko

Pojďte si s námi uháčkovat bačkůrky pro vaše miminko. Dopolední kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé...
Co vás čeká v kurzu HÁČKUJEME BAČKŮRKY PRO MIMINKO
Těší vás oblékat vaše dítě podle vlastního vkusu a do příjemných, zdravotně nezávadných materiálů? Nevládnete-li pletacími jehlicemi či šicím strojem, vyzkoušejte háček.

Pojďte si s námi uháčkovat bačkůrky pro Vaše miminko. Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří zvládají krátké sloupky, případně háčkování do kruhu.

Co s sebou:
S sebou si přineste 1 klubíčko příze v návinu 150m/50g, nejlépe ve složení 60% bavlna, 40% polyester (např. značka Kája, Kačenka). Případně může být i jiný materiál (např. 100% polyester), je však nutné dodržet uvedenou sílu příze 150m/50g jinak není možné zaručit, že bačkůrky budou mít požadovanou velikost. Pokud chcete uháčkovat bačkůrky s rozdílnou barvou podrážky, budete potřebovat 2 různá klubíčka. Dále budete potřebovat háček č.2,5. Při háčkování si budete moci vybrat ze tří velikostí: 0-3 měsíce, 3-6měsíců a 6-9 měsíců.

Pokud by si někdo s výběrem vhodného materiálu nevěděl rady, napište nám prosím do přihlášky, o jakou barvu máte zájem – přízi i háček koupíme a částku připočteme k ceně kurzu.

Maximální počet účastníků je 5 osob/kurz. Předpokládaná délka kurzu je cca 3-3,5 hodiny, záleží na zkušenostech účastnic. Cena kurzu zahrnuje práci lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek, přízi a háček vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.

Domů si odnesete i tištěný návod, podle kterého si budete moci výrobek znovu kdykoliv uháčkovat.

Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte si je vzít s sebou.

Pokud si chcete uháčkovat soupravu kloboučku a botiček, navštivte také kurz HÁČKUJEME KLOBOUČEK NA MIMINKO.

Provozovatel

Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život

Moravské nám. 13
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 603 965 929
Email:
info@pohyblivysva...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pohyblivysvat...
GPS:
49,199889 16,606048
 
 

Vstupné

Cena: 320 Kč

Poznámka:Cena kurzu zahrnuje práci lektorky a materiály pro domácí tvorbu, případně zapůjčení pomůcek, přízi a háček vám v případě zájmu zajistíme zvlášť. Domů si odnesete i tištěný návod, podle kterého si budete moci výrobek znovu kdykoliv uháčkovat.Na každém kurzu dostanete i drobné občerstvení.

 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor 2023

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru pozdního jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky vyrazíte v sobotu 20. května z Velkých Pavlovic objevovat Modré hory.
Brno, Jihomoravský kraj

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Strážnicka 2023

První červnovou sobotu můžete na kole nebo pěšky objevovat krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.
Brno, Jihomoravský kraj

Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska 2023

Třetí červencovou sobotu vás na Mikulovsku čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli
Brno, Jihomoravský kraj

Festival Serial Killer – Mezinárodní festival seriálů v Brně

Festival Serial Killer nabízí premiéry těch nejkvalitnějších seriálových novinek z celé Evropy. Pátý ročník se koná od 19. do 24. září 2023 v Brně!
Brno, Jihomoravský kraj

Brno šije – kurzy šití

Nebaví vás fast fashion z řetězců? Jste kreativní a myslíte, že sami byste se oblékli lépe? Přesto jste to nikdy nezkusili? Třeba jen potřebujete sdílenou šicí dílnu! Máme prostory, šicí stroje, know-how i kávovar – stačí, když za námi přijdete.
Brno, Jihomoravský kraj

Eliptická lavička na Moravském náměstí v Brně

Eliptická lavička měřící 120 metrů, vznikla při revitalizace Moravského náměstí v roce 2022. Jedná se o novou dominantu nyní krásně řešeného prostoru, která náměstí doslova obkružuje.
Brno, Jihomoravský kraj

Yoga Garden Brno

V brněnské ulici Veveří vytvořil architektonický ateliér RO AR studio pro cvičení jógy Yoga Garden Brno rekonstrukci původní postindustriální budovy. Vznikl zde čistý světlý prostor jógového studia v evropském stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Městské divadlo Brno s hudební a činoherní scénou

Ve dvou divadelních domech Městského divadla Brno působí celkem tři divadelní soubory. Divadlo disponuje činoherní a hudební scénou.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna s cukrárnou Kolbaba v Brně

Historie cukrárny Kolbaba sahá až do 30. let 20. století a už tehdy se podnik těšil velké oblibě. Cukrárna nabízí posezení v elegantním funkcionalistickém interiéru a raritu mezi dortíky – dort Pohádka podle někdejšího receptu mistra cukráře Bohumíra Kolbaby.
Brno, Jihomoravský kraj

Champagne Garden Bar v Brně

Champagne Garden Bar nabízí stále nejen více než 140 druhů rumu, ale nově i výběr z originálních šampaňských vín. V nabídce nechybějí ani alko a nealko míchané nápoje.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Continental Brno

Výškový hotel Continental stojí na půdorysu písmene Y v místě, kde býval rodný dům Adolfa Loose. Stavba ke příkladem bruselského architektonického stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Putování za vínem ve Valticích

Valtice jsou často považovány za naše hlavní město vína. Ač samy o sobě nejsou příliš velké, koncentrací vinařských turistických cílů a pestrostí nabídky místních vín mnohá větší města převyšují. Vybrali jsme pro vás sedm tipů, které by byla škoda ve Valticích vynechat.
Brno, Jihomoravský kraj