Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Guláš Fest 2019 v Ostrožské Nové Vsi
Gastronomické akce

Guláš Fest 2019 v Ostrožské Nové Vsi

Milovníci dobrého guláše nevynechají 27. dubna příležitost poznat kulinářský um v provedení netradičních mistrů vařečky.
Své umění v areálu Slováckého dvora v Ostrožské Nové Vsi předvedou na Guláš Festu 2019 např. herci Slováckého divadla, zástupci Nemocnice Uherské Hradiště, hasiči z Mařatic nebo zástupci Pivovaru Dalešice a další.

Ochutnávka gulášů startuje ve 12 hodin, v 16 hodin bude znám vítěz.

Provozovatel

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Nádražní 1010
677 22 Ostrožská Nová Ves
Tel.:
+420 572 598 154
Email:
recepce@slovackyd...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.vychodni-mora...
WWW:
www.slovackydvur.cz/
GPS:
49,012494 17,440831
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Fašank v Kunovicích

Ostatky, šibřinky, voračky, končiny.....víte co všechna tato slova označují? No přece náš tradiční fašank. A těšit se na něho můžete i v Kunovicích!
Kunovice, Zlínský kraj

Rukodělný kurz macramé svícen

Jste výtvarně založení? A víte co je to technika macramé? Ať už s ní zkušenosti máte či ne – pro vás všechny je určen Rukodělný kurz macramé svícen.
Kunovice, Zlínský kraj

Cestovatelská beseda – Jižní Afrika, Namibie, Lesotho, Svazijsko

Máte duši cestovatele? Rádi poznáváte nová místa? A co takhle prozkoumat Afriku, aniž byste museli cestovat tisíce kilometrů daleko. Stačí dojít na Cestovatelskou besedu zaměřenou na Jižní Afriku, Namibii, Lesotho a Svazijsko.
Kunovice, Zlínský kraj

Košt pálenek v Kunovicích

Chcete vědět, kde narazíte na různé druhy křišťálově průzračných moků z trnek, durancií, meruněk, hrušek, jablek, oskeruší, špendlíků a dalších ovocných směsí na jednom místě? No přece na Koštu pálenek v Kunovicích!
Kunovice, Zlínský kraj

Štěrkopísková jezera Ostrožská Nová Ves – přírodní koupaliště Albatros v Ostrožské Nové Vsi

Přírodní koupaliště v Ostrožské Nové Vsi je ideálním místem pro odpočinek u vody. Nabízí klid, soukromí, čerstvý vzduch a krásnou vodu.
Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

Golf resort Jezera v Ostrožské Nové Vsi

Golf resort Jezera se nachází v obci Ostrožská Nová Ves v srdci Moravského Slovácka cca 8 km od Uherského Hradiště, v krásné krajině obklopené hřebenem Bílých Karpat a Chřibů s typickou dominantou hradu Buchlova.
Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

Sirnaté lázně – lázně v srdci Moravského Slovácka

Klidné a malebné prostředí Sirnatých lázní v centru Moravského Slovácka, výborné účinky lázeňských i relaxačních procedur, procházky lázeňským parkem, výlety do okolí či posezení v některém ze stovek vinných sklípků této vinařské oblasti, to vše přispěje k regeneraci těla i psychiky.
Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

Včelí naučná stezka v Ostrožské Nové Vsi

Pro milovníky medu, turisty, cyklisty a všechny zájemce vybudovali včelaři z Ostrožské Nové Vsi a Uherského Ostrohu naučnou stezku přibližující svět včel i dalšího hmyzu. Stezka je součástí "veřejné slovácké cyklistické dopravní tepny".
Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi

Kemp Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi je situován v nížině toku řeky Moravy pod hřebenem Bílých Karpat u hranice se Slovenskem a Rakouskem. Areál je plný staveb podobných vinařským búdám a apartmány získaly názvy podle odrůd vína, jež u každé rostou. Rybáře potěší chatky s rákosovou střechou.
Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

Restaurace Panský dvůr Kunovice

Restaurace s moderním a pohodlným interiérem nabízí příjemnou atmosféru. Nabídka staromoravských jídel uspokojí i náročného hosta. Dále ochutnáte šťavnaté steaky na grilu, pokrmy z ryb a speciality ze zvěřiny.
Kunovice, Zlínský kraj

Ekofarma Sádky

EkoFarma Sádky se zabývá pěstováním různých druhů ovoce. Nejčastěji pěstovaným ovocem v našich sadech jsou jablka. Pěstujeme také švestky, hrušky, třešně a další, vše v kvalitě bio. Na podzim – v období od září do listopadu – nabízíme možnost samosběru našich jablek a švestek.
Kunovice, Zlínský kraj

Rodinná pražírna kávy Uherský Ostroh

100% arabiky, robusty, espresso směsi, zelená káva, vše co potřebujete pro domácí přípravu vyjímečné kávy, zákusky od nejlepšího cukráře na Slovácku.
Uherský Ostroh, Zlínský kraj