Úvod > Kalendář akcí > Groove Dock – Jazz to Dance!
Groove Dock – Jazz to Dance!
">
14.5.
15.5.
Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Groove Dock – Jazz to Dance!

Po delší době se do Jazz Docku vrací žánrově eklektický DJ, hudební sběratel a promotér Martin Mikuláš. V rámci květnového Groove Docku zahraje společně s naším rezidentem Mr. Ultrafinem a také s kapelníkem skupiny Tam-Tam Orchestra, perkusistou Milošem Vacíkem.
Martin Mikuláš – Žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Miloš Vacík – hudebník, perkusista, skladatel, lektor a výtvarník. Kapelník skupiny Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada, spoluzakladatel Slunečního orchestru a člen mezinárodního projektu Slet bubeníků. Vydal čtrnáct autorských alb, spolupracuje s orchestry, skupinami a předními osobnostmi české hudební scény.
Zobrazit více

Provozovatel

Jazz Dock

Janáčkovo nábřeží 2
150 00 Praha
Tel.:
+420 774 058 838
Email:
info@jazzdock.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jazzdock.cz
GPS:
50,077386 14,408489
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny