!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Grand Veteran - zrušeno
Historické a vojenské akce

Grand Veteran - zrušeno

Kdy 24. duben 2021 10:00 - 18:00
Srdečně zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti představí celý veteránský život v jeho kráse! Historické vozy, motocykly, úžasné historické závodní automobily, vojenskou historickou techniku a další. Bohatý program pro děti.

Jedinečná akce Grand Veteran, která spojuje majitele a kluby historických vozidel z České republiky i ze zahraničí. Na jednom místě můžete vidět nádheru celého českého veteránismu.

Uvidíte historické vozy, motocykly, autobusy, kola, úžasné historické závodní automobily, vojenskou historickou techniku a další historická vozidla jako součást technického a kulturního dědictví společnosti.

Velký důraz je kladen zejména na děti a mladou generaci. Na akci je pro ně připravena spousta aktivit, od tvůrčích dílen, kde si mohou pod dozorem pedagogů samy vyzkoušet základní manuální dovednosti a speciální řemesla, až po jízdu v buggy či na dopravním hřišti.


Program

  • výstava historických vozidelAž 200 historických vozidel
    Historické automobily, motocykly, traktory, kola, vojenská technika a další unikátní historická mobilita na jednom místě!
  • jízdy pravidelnosti
    Více než 50 historických vozidel můžete vidět při jízdě pravidelnosti, dvoukolové jízdě na měřený čas, po areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice.
  • exhibiční jízdy sportovní a závodních vozidel
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 4. 2021