!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Grand Prix Beroun 2020 - zrušeno
Grand Prix Beroun 2020 - zrušeno
"> Grand Prix Beroun 2020 - zrušeno
19.6.
20.6.
+ Přidat foto
Festivaly

Grand Prix Beroun 2020 - zrušeno

Kdy 19. červen 2020 – 20. červen 2020
Mezinárodní mistrovství ve skateboardingu již pojedenácté v Čechách! Světová skateboardová špička se sjede do České republiky na jeden z nejlepších závodů sezóny – GrandPrix Beroun 2020.
GrandPrix Beroun se uskuteční v sobotu 20. června v areálu skateparku v Berouně, jen 15km od Prahy. Domácí i zahraniční diváci tak budou moci zažít tuto neuvěřitelnou show a vidět ty nejlepší závodníky doslova z celého světa!

Program akce GrandPrix Beroun začíná již v pátek 19. června příjezdy prvních profesionálních jezdců a jejich oficiálním tréninkem před sobotním mistrovským závodem.

První ročník GrandPrix Beroun se konal v roce 2010 při příležitosti slavnostního otevření nejmodernějšího betonového skateparku v České republice a závod se rychle stal pojmem v celosvětovém měřítku. Od té doby se celá akce mnohonásobně zvětšila a prošla řadou změn. V roce 2015 se závod stal jedinou oficiální zastávkou série Světového poháru ve skateboardingu (WCS) s potenciálem stát se jedním z kvalifikačních závodů na LOH v Tokiu 2021.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Grand Beroun

Hotel Grand Beroun

Beroun, Střední Čechy
Black Dog

Black Dog

Beroun, Střední Čechy
Hotel Maxim v Berouně

Hotel Maxim v Berouně

Beroun, Střední Čechy
Hotel Ok1 v Berouně

Hotel Ok1 v Berouně

Beroun, Střední Čechy