Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Grand Opening resortu Dolní Morava 2022
Sportovní akce

Grand Opening resortu Dolní Morava 2022

Zahájení zimní sezóny proběhne 10. 12. v areálu U slona ve velkém stylu s bohatým doprovodným programem.

Slavnostní zahájení nové zimní sezóny na Dolní Moravě se zapsalo mezi oblíbené prosincové tradice. Letošní program je opět nabitý a láká malé i velké milovníky zimy. Kooperativa Grand Opening 2022 se odehraje 10. prosince a užije si ho celá rodina. Přijeďte si užít zábavu na sněhu!

Začněte program na sjezdovce a připomeňte si radost z lyžování, která vám tak dlouho chyběla. Díky skipasu za speciální cenu 390 korun bude návrat k oblíbenému sportu ještě sladší. A těšit se můžete na nabitý program.
A protože bez kultury by to nebylo ono, zahájit lyžařskou sezónu pomůže kapela O5 a Radeček. K večernímu lyžování na sjezdovce Kamila zahraje Coconut DJ a večer vyvrcholí kolem DJského pultíku Pavla Cejnara.

Letošní zima na Dolní Moravě přinese také nový zážitek. Se vstupenkou Ski & Sky si můžete zpestřit celodenní lyžovačku návštěvou nejdelšího visutého mostu na světě. V zimním období bude Sky Bridge 721 fungovat obousměrně. Na jeho začátku si tak odložíte lyže a v lyžácích se vydáte prohlédnout si zasněženou krajinu.

Provozovatel

Relax & sport resortu Dolní Morava

Velká Morava 46
561 69 Králíky
Tel.:
+420 602 378 150
Email:
resort@dolnimorav...
WWW:
www.dolnimorava.cz
GPS:
50,151814 16,815625
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

JeLyMan – Jesenický lyžařský maraton

Závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku.
Staré Město, Olomoucký kraj

ČEZ SkiTour #6 – JeLyMan

Další zastávkou prestižního běžeckého seriálu bude chata Paprsek na pomezí tří pohoří.
Staré Město, Olomoucký kraj

Vánoce na zámku Velké Losiny

Prohlídky zámku Velké Losiny.
Velké Losiny, Olomoucký kraj

Kastelánské prohlídky zámku Velké Losiny

Mimořádné prohlídky.
Velké Losiny, Olomoucký kraj

Fun Park Dolní Morava

Fun Park Dolní Morava nabízí ideální místo, kde strávit s dětmi odpoledne. Kromě oblíbeného nafukovacího hradu si zde děti můžou vyzkoušet trampolíny, bungee trampolínu či dětský kolotoč a lezecké stěny. Aktivity jsou určeny pro děti všech věkových kategorií.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Lesní zážitkový park na Dolní Moravě

Unikátní zážitkový park uprostřed lesa s kouzelnými lesními domečky v korunách stromů a mnoha atrakcemi pro děti objevíte v Relax a sport resortu Dolní Morava.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Trail Park Dolní Morava

Zažijte radost z jízdy na kole! Nezáleží na vašem věku, jízdních schopnostech, zkušenostech nebo fyzičce. Nové traily na Dolní Moravě potěší každého milovníka cyklistiky. 25 kilometrů tras je určených pro malé i velké bikery.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Stamichmanova stezka na Dolní Moravě

Slyšeli jste už někdy o tajemném patronu hor Stamichmanovi? Jedná se o horského ducha okolí Kralického Sněžníku, který obývá zdejší kopce. Jeho chýše je dobře ukrytá v hlubokých lesích, ale vy můžete díky nové stezce navštívit model jeho obydlí v životní velikosti!
Dolní Morava, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pohádkový piknik či letní grilování na Dolní Moravě

Užijte si s přáteli a rodinou piknik na Kralickém Sněžníku s nádhernými výhledy do údolí řeky Moravy nebo letní grilování u penzionu Terezka. Piknikové koše nebo grilování vám rádi zajistí ve Wellness Hotelu Vista.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Chata U Slona v Dolní Moravě

Chata U Slona je ideálním místem pro pobyty rodin s dětmi, nachází se u spodní stanice lanovky U Slona a celoročně provozované bobové dráhy. V zimě můžete využít večerního sáňkování, v létě pak půjčovnu Segway, hřiště na Disc Golf a dětské atrakce – trampolínu, pískoviště i prolézačky.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Apartmán Cardovi v Dolní Moravě

Apartmán Cardovi nabízí ubytování v klidné části Dolní Moravy v blízkosti moderního lyžařského areálu. Ubytování v soukromí Vám poskytne veškerý komfort a pohodu. Ubytovací kapacita je max. 4 osoby.
Dolní Morava, Pardubický kraj

Wellness Hotel Vista

Wellness hotel Vista je atraktivní family hotel v horském prostředí Králického Sněžníku s pestrou nabídkou animačních programů v hotelu i nevšedního vyžití v Horském resortu Dolní Morava, který mají hosté jako na dlani.
Dolní Morava, Pardubický kraj