Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Go For It Erika Fečová
Go For It
Hudební a divadelní akce

Go For It Erika Fečová

Mimořádná událost předvede tvorbu jedné z předních českých soulových zpěvaček Eriky Fečové z jejího nově připravovaného alba Go For It. Na samotné natáčení si Erika přizvala zahraniční muzikanty, kteří spolupracovali s takovými hudebními osobnostmi jako Lady Gaga, Jill Scott či Justin Timberlake.
Erika Fečová, známá např. z kapely Navigators, je talentovaná rnb a soulová zpěvačka s hlasem plným feelingu a skvělého frázování. V součastnosti připravuje vydání již druhého sólového alba Go For It, které by mělo vyjít na přelomu dubna a května. Na samotné natáčení desky si přizvala zahraniční hosty, současného pianistu Lady Gaga Brocketta Parsons a bubeníka George " Spanky " McCurdyho, kteří se v ČR poprvé objevili v O2 Aréně v rámci turné Lady Gaga.

Tito dva hudebníci jsou spojeni i s dalšími světově známými hudebními projekty a populárními hvězdami jako např. P. Diddy, Erykah Badu, Jill Scott, Justin Timberlake, Queen Latifah, Backstreet Boys aj. Erika Fečová se s těmito muzikanty a s dalšími domácími hosty potká na společném pódiu dne 26.2. 2015 v pražském Lucerna Music Baru.

Samotné vystoupení Go For It budou doprovázet tanečníci z BDS Academy. Bohatý program ve 21:00 zahájí Mc Kato v doprovodu Dj Mara z Prago Union. A po prvním veřejném hraní s Go For It bude následovat after party s DJ Roxtar, DJ Vrtulníkem Michaelem V. z kapely J.A.R. a DJ Mr. Funky Machine. Album Go For It je již druhým sólovým a autorským projektem Eriky Fečové. Od prvního debutového alba The Stories se liší především žánrovou, aranžovou a zvukovou pestrostí díky propojení elektronické a instrumentální hudby. Toto album by mělo Eriku představit jako multižánrového interpreta, který je doposud širší veřejností vnímán jako interpret žánrů rnb, soulu a jazzu.

Překvapením tohoto alba budou i dva české texty. Jeden text pochází z pera producenta alba Go For It a Michaela Viktoříka z J.A.R.. Druhým je ramake skladby Obyčejnej svět od skupiny ABRAXAS. Tento song je také jediným neaoutorským dílem celé desky. Producent projektu Go For It, známý pod pseudonymem naHARIba, vstupoval do aranží, výběru zvuku, zvukových efektů, rytmiky a byl tím elementem, který nutil Eriku nebýt vždy tou Erikou, na kterou je posluchač zvyklý.

Místo a čas konání koncertu: Praha 26/2/2015 21:00 LUCERNA MUSIC BAR

Provozovatel

Lucerna Music Bar

Vodičkova 36
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 724 337 190
Email:
lmb@musicbar.cz
WWW:
www.musicbar.cz
GPS:
50,081461 14,425215
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 390 Kč

Snížená cena: 340 Kč

Poznámka:http://vstupenky.ticket-art.cz/m.php?pg=predstaveni&id=11069

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Festival Jeden svět 2023 – Praha

Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech, který je v současnosti největším lidskoprávním filmovým festivalem na světě. Každoročně ho navštíví více než sto tisíc diváků. Festival se koná nejen v hlavním městě, ale i v dalších českých a moravských městech.
Praha, Praha

Robert Cray

Robert Cray, ikona americké bluesové hudby a pětinásobný držitel Grammy, představí 29. května v Lucerna Music Baru nové album.
Praha 1, Praha

Výstava originálních plakátů v pražských kinech

V Biu Oko a kině Aero od února můžete vidět autorské plakáty k filmům Československé nové vlny a v kině Světozor díla Jaroslava Sůry.
Praha 1, Praha

Křest antologie Jiný kraj

Součástí akce bude krátká beseda s autory a autogramiáda. Kmotrem knihy bude herec Marek Holý. Hudební doprovod bude zajistí duo BenHot ve složení zpěv a akustická kytara. Těšit se můžete také drobné občestvení a možná přijde i skutečná mořská panna.
Praha 1, Praha

Knihovečer s Veronikou Opatřilovou

Srdečně zveme všechny knihomoly a knihomolky, milovníky beletrie a neobvyklých příběhů na autorské čtení a setkání s Veronikou Opatřilovou.
Praha 1, Praha

Film a architektura 2023

Mezinárodní filmový festival o architektuře a urbanismu. Posláním festivalu je přiblížit nejdůležitější témata současné architektury, designu a urbanismu širokému publiku skrze filmové médium.
Praha 1, Praha

RunCzech Birell Běh na 10 km Praha 2023

Zažijte jedinečnou atmosféru noční Prahy a zaběhněte si jeden ze závodů v rámci Birell Grand Prix Praha 2023.
Praha 1, Praha

Bedřich Smetana – výstava

Nahlédnete do tajemství vzniku děl Bedřicha Smetany, seznámíte se s mnoha netušenými podmínkami, které jsou důležité pro vznik hudebního opusu, a poznáte, jak vysokou cenu musel skladatel zaplatit za svůj úspěch.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Kino Lucerna – legendární biograf v moderním hávu

Jedno z nejstarších kontinuálně promítajících kin na světě. Nabídka promítání filmové tvorby české, evropské i americké produkce, včetně možnosti 3D projekcí. Pořádání filmových festivalů, přehlídek, slavnostních filmových premiér a předpremiér. Kino Lucerna je místem, kde se stále něco děje.
Praha, Praha

Lucerna Music Bar – současná muzika i párty v duchu 80. a 90. let

Lucerna Music Bar je v současnosti jedním z největších a nejnavštěvovanějších hudebním klubů v Praze a vedle moderního a mezinárodního programu má i bohatou kulturní tradici.
Praha 1, Praha

Hugo chodí bos – ryze české hračkářství v centru Prahy

Vyberte si kvalitní retro hračky a ostatní produkty ve Vodičkově ulici. Najdete zde jen české hračky a doplňky. Stovky hodin pečlivého výběru každého kousku dělají z Huga místo, kde nesáhnete vedle, ať už máte děti, nebo chcete zavzpomínat na své dětství.
Praha 1, Praha

Salon Elite – thajské masáže v Praze

Poznejte pravé thajské masáže v historickém centru Prahy. Salon Elite nabízí špičkové služby, individuální přístup ke všem zákazníkům a 5-ti hvězdičkový komfort dostupný pro každého.
Praha 1, Praha

Palác Langhans v Praze

Novorenesanční budova, která je přes sto let spojována s historií a vývojem fotografického řemesla, se nachází v centru Prahy a sousedí s Františkánskou zahradou.
Praha 1, Praha

Kurzy malování a kreslení Art institut

Využijte energii načerpanou v létě a vyberte si u nás kurz, který vás bude pozitivně nabíjet i v dalšícho měsících. Nabízíme malbu – olej, akryl, akvarel, kresbu, sochu, tvorbu z Fimo.
Praha 1, Praha

Strašidelný dům Prague Fear House

Strašidelný dům s názvem Prague Fear House vám otevírá své brány do světa hororu a adrenalinu, a to přímo v centru Prahy, ve známé Vodičkově ulici.
Praha 1, Praha

Centrum Tance Praha

Umíme tančit. Umíme cvičit. S láskou a nadšením vám radost z pohybu předáváme už 25 let. Přijďte si k nám zatančit latinu, orient, street dance, flirt dance, flamenco nebo step, zacvičit zumbu, jógu, TRX, zaskákat na trampolínce nebo si vyzkoušet akrobacii na tyči (pole dance) a kruhu (aerial hoop).
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Styl&Interier

Kavárnu najdete v romantické zahradě mezi Vodičkovou ulicí a Františkánskou zahradou.
Praha, Praha

Cukrárna a lahůdky Ovocný Světozor v Praze

Ovocný Světozor nabízí nepřeberné množství ovocných, tvarohových a šlehačkových dortů, zmrzlinových pohárů, zmrzliny kopečkové a točené, ale i balené, palačinek, poctivých obložených chlebíčků nebo plněných bagelů.
Praha 1, Praha

Indická restaurace Amritsar Mail

Amritsar Mail je autentická indická restaurace, pojmenovaná a inspirovaná tradičním a velmi populárním indickým osobním vlakem číslo 13005 provozovaným Indickými železnicemi, spojujícím východoindické město Kalkata se severoindickým městem Amritsar.
Praha, Praha

Kavárna Styl & Interier

Kavárnu Styl&Interiér najdete v úžasné romantické zahradě mezi Vodičkovou ulicí a Františkánskou zahradou. Barokním průjezdem s anděly se dostanete do kouzelné zahrady, kde na vás mezi květinami a staletými platany čeká ničím nerušené příjemné posezení.
Praha 1, Praha

George Prime Burger v Praze

Nově otevřená restaurace je mladším sourozencem restaurace George Prime Steak, která je známa díky prvotřídním americkým steakům. V George Prime Burger ochutnáte ručně dělané burgery z nejlepších řezů hovězího masa.
Praha 1, Praha

Cukrárna Myšák v Praze

Ambiente navazuje na prvorepublikovou tradici cukrárny Myšák ve Vodičkově ulici v Praze. Pod vedením cukráře Lukáše Pohla se v něm připravují klasické české zákusky, dorty i poháry doplněné výběrovou kávou.
Praha 1, Praha

Cukrárna Saint Tropez na Novém Městě pražském

Cukrárna v Paláci u Nováků, v centru Prahy pár kroků od Václavského náměstí, navazuje na cukrářskou kvalitu známou z dob 1. republiky. Všechny zákusky se zde vyrábí z kvalitních, originálních a čerstvých surovin, bez konzervantů a náhražek.
Praha 1, Praha

Kavárna Lucerna

V prvním patře pasáže Lucerna se nachází stejnojmenná kavárna. Je architektonickým skvostem, kde hosté mohou příjemně strávit čas, například při čekání na filmovou projekci, při pracovní schůzce nebo si jen vychutnat skvělou kávu, sklenku dobrého vína či ochutnat z nabídky tradičních zákusků.
Praha, Praha