Úvod > Kalendář akcí > Glorchestra na zámku Slavkov
Hudební a divadelní akce

Glorchestra na zámku Slavkov

Kdy 11. srpen 2021 17:00 - 22:00
Jedinečné spojení živého symfonického orchestru a moderních hudebních žánrů, od alternativní elektronické hudby, RnB, popu až po hip hop a taneční hudbu.
Projekt glorchestra se představí od července do září na celkem 6 místech České repulibky a na každém koncertě vystoupí kromě živého symfonického orchestru Unique orchestra zvučná jména české hudební scény, jako jsou Vladimír 518, DJ Wich, 7krát3 nebo Zofie Dares. Originální scénografii každého koncertu vytvořil art director projektu Milan Cais, kterou vytvoří vždy na přirozené kulise historických památek.

Program
17:00 – 19:30
Možnost komentovaných prohlídek
19:30 – 20:30
warm up & DJ
20:30 – 21:30
Koncert glorchestra
21:30 – 22:00
Light show & DJ

Zámek Slavkov je jeden z nejmohutnějších barokních zámků na území Moravy. Jeho základy vznikly už ve 13. století a významná část jeho historie je spjata s rodem Kouniců, který mu přidělil i jeho současný zámecký vzhled. Slavkovu Brna je také místo, kde se rozhodlo o politických změnách v 19. století. Právě z balkonu Slavkovského zámku oznámil Napoleon Bonaparte svoje trimfuální vítězství v bitvě tří císařů nad Rakouskem a Ruskem.

Komentovaná prohlídka zámku je pro návštěvníky glorchestry zdarma v časověm rozmezí 17:00 – 19:30. Doba trvání jedné prohlídky je 20 – 30 minut. Kapacita jedné prohlídky je 30 lidí. Vstupenku na prohlídku bude možné vyzvednout při vstupu do areálu oproti vstupence na akci glorchestra. Celkový počet vstupenek je omezený.

Vstup na akci je možný pouze pro návštěvníky starší 18 let.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Olga ve Slavkově u Brna

Hotel Olga ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava
Zámecká restaurace Austerlitz

Zámecká restaurace Austerlitz

Slavkov u Brna, Jižní Morava
Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava