!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Global Social Awards 2021
Global Social Awards 2021
"> "> "> "> "> "> ">
23.9.
26.9.
+ Přidat foto
Společenské akce

Global Social Awards 2021

Kdy 23. září 2021 – 26. září 2021
Podruhé v historii budou oceněni inspirativní osobnosti sociálních sítí napříč zeměmi a národy. Praha se v září stane dějištěm v Česku ojedinělé akce, která k nám přiveze přední hvězdy sociálních médií.
Ročník 2021 přiveze do České republiky světová jména výjimečných osobností, které inspirují miliony sledujících po celém světě. Global Social Awards vyhlásí vítěze ve čtyřech kategoriích. Ty vychází ze samé podstaty lidských emocí a z toho, co dobrého mohou sociální sítě přinášet. Kategorie se vymezují proti přísnému zaškatulkování formy nebo rozdělení podle různých sociálních médií, které v čase pozbývají aktuálnosti. Pro Global Social Awards není důležité, kde se publikuje fotka, video nebo text, ale zaměřují se na to, co tento obsah nebo sdělení způsobuje a jak pozitivně může ovlivňovat životy lidí.
  • Fun & Entertainment: Influenceři, kteří vykouzlí úsměv na rtech, kteří baví nebo šíří radost a dobrou náladu.
  • Social Impact & Change: Influenceři, kteří pozitivně zlepšují svět, mají odvahu jít příkladem a dokazují to i svými činy.
  • Inspiration & Influence: Influenceři, kteří nás inspirují v každodenním životě a podněcují tvořivost, originalitu a trendy.
  • Rising star: Nováčci na sociálních sítích, kteří hledají nová témata, originální cesty a svůj prostor.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 3. 2021