Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Global Service Jam Prague 2017
Global Service Jam Prague 2017
Společenské akce

Global Service Jam Prague 2017

Global Service Jam je mezinárodní událost, která se bude konat po celém světě během jednoho víkendu (17. – 19. února 2017) a letos opět i v Praze. Této akce se účastní více než 3000 lidí z celého světa na více než 100 různých místech v Evropě, Severní a Jižní Americe a v Austrálii.
Cílem této největší světové události, která je věnovaná servise designu, neboli designu služeb, je zapojení kreativity všech účastníků, kteří v jednotlivých týmech vytvoří návrh služby, která může přinést významnou změnu jak pro jednotlivce, tak třeba i pro celé lidstvo. Hlavní filozofií této akce je o problémech a jejich řešeních jen nemluvit, ale řešit tvořením.

Společného tvoření – „džemování“ – se může zúčastnit kdokoliv, kdo má zajímavé nápady a cit pro potřeby druhých. „Džemaři“ (z anglického Jammers) se sejdou v Praze v pátek 17.2.2017 odpoledne, kdy se dozví všichni najednou téma letošního ročníku a v následujících 48 hodinách za podpory inovačních designérů v malých týmech spojí síly a pokusí se „nadesignovat“ novou službu, která má potenciál vyřešit každodenní problémy, kterým lidé čelí po celém světě.

Místo konání: Štefánikova 32, Praha 5
 

Provozovatel

Global Service Jam Prague - IdeaSense

Štefánikova 32
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 778 093 159
Email:
lada.langerova@id...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://serviceja...
GPS:
50,075858 14,404520
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Just! Impro Silvestrovský speciál

Nejhezčí vánoční dárek je ten, který vyrobíte sami.
Praha 5, Praha

Srpnové světlo

Někteří lidé žijí jen proto, aby přežili jeden druhého. Nová hra Martina Františáka, ve které je život víc než detaily umírání.
Praha 5, Praha

AI: Když robot píše hru – diskuze s tvůrci a odborníky na AI

O čem robot přemýšlí, co cítí a dokáže napsat divadelní hru? Střípky ze života umělé inteligence jejími vlastními slovy. Futuristický Malý princ z doby postpandemické.
Praha 5, Praha

Kateřina Tučková & Bianca Bellová – Scénické rozhovory

Hosté scénických rozhovorů.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism

Zajímáte se o pražskou historii, architekturu či svou čtvrť? Vyzkoušejte vlastivědné vycházky, které pořádá Prague City Tourism (dříve Pražská informační služba). Konají se celoročně, každý měsíc se pravidelně obměňují.
Praha 5, Praha

Chléb a hry

Království značky Albi, svět deskových her, chytrých knížek a voňavého chleba.
Praha, Praha

Praha s průvodcem

Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism.
Praha, Praha

Squash & Fitness centrum Arbes v Praze

Squash a fitness centrum Arbes je menší sportovní zařízení pro ty z vás, kteří preferují sportování s rodinnou atmosférou.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Gaigher

Prodáváme klasické zákusky i speciální pro diabetiky, šlehačkové, ovocné, svatební, slavnostní i dětské dorty.
Praha, Praha

Francouzská restaurace Papi Oliver na Smíchově

Papi Oliver je francouzská restaurace, provozovaná od prosince 2015 vnukem a dcerou známého francouzského kuchaře Raymonda Olivera.
Praha 5, Praha

Bockem

Tady si udělejte na snídani opravdu čas, hned z rána to totiž bude zážitek, který vám prosvítí celý den, za kterým se také jistě brzy s přáteli vrátíte. Bockem totiž servíruje nejen tříchodové večeře, ale právě i snídaně.
Praha 5, Praha

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha