Úvod > Kalendář akcí > Global Champions Prague Playoffs 2022 – Světový parkur v Praze
Global Champions Prague Playoffs 2022 – Světový parkur v Praze
">
17.11.
20.11.
Přidat foto
Sportovní akce

Global Champions Prague Playoffs 2022 – Světový parkur v Praze

Prague Playoffs se uskuteční v O2 areně. Světový parkur na Prague Playoffs zpestří unikátní koňská a umělecká show.
Fanoušky čeká velké překvapení v podobě světové koňské superstar, která bude mít při Prague Playoffs svoji premiéru v České republice, v pražské O2 areně se uskuteční od 17. do 20. listopadu 2022.

Čtvrtý ročník největší světové akce v parkurovém skákání Global Champions Prague Playoffs proměnil v závěru listopadu českou metropoli v centrum světového parkuru. Dojde na unikátní souboj o titul nejlepšího jezdce sezony (v Longines Global Champions Super Grand Prix) i měření sil nejsilnějších světových týmů (v Global Champions Super Cupu). A ve hře budou ojedinělé prémie ve výši téměř 12 milionů euro.

Ve startovních listinách nebudou chybět olympijští vítězové, mistři světa – prostě top výběr světových jezdců a koní. Pro české diváky bude zcela jistě lákadlem domácí tým Prague Lions.

Ceny denních vstupenek začínají na 290 Kč u vstupenek do 4. patra. Ceny vstupenek 1. kategorie, tedy do 1. patra O2 areny, se pohybují od 490 Kč. Na čtvrteční a páteční program je připravena 50% sleva na vstupném pro děti do výšky 140 cm.  Ceny čtyřdenních permanentek začínají na 1490 Kč. Balíček obsahuje vstupenky na všechny čtyři dny, které jsou přenosné. Držitelé vstupenek z balíčku ještě získávají jako bonus jistotu nejlepších míst v daném sektoru, tedy vždy blíže ke kolbišti a přednostní vstup do O2 areny.
 

Ubytování a restaurace v okolí