Úvod > Kalendář akcí > Giving Tuesday

Giving Tuesday

Kdy 3. prosinec 2019 9:00 - 21:00 Společenské akce
IGY Centrum, největší obchodní centrum v kraji, se letos opět spojilo s největším charitativním projektem v jižních Čechách – s Andělskou aukcí.
IGY Centrum, největší obchodní centrum v kraji, se letos opět spojilo s největším charitativním projektem v jižních Čechách – s Andělskou aukcí. Ta se každoročně koná začátkem prosince v Českých Budějovicích formou dražby obrázků žáků z arteterapeutického ateliéru ARPIDA. V rámci svého letošního dvanáctého ročníku byl tento dobročinný projekt obohacen o několik dalších tzv. Andělských akcí, kterých se může zúčastnit a stát se tak andělem opravdu každý. Celkový výtěžek poputuje ARPIDĚ a AUTIS CENTRU v Českých Budějovicích.
 
Andělská akce v IGY Centru: Přijďte v úterý 3. 12. 2019 na #GivingTuesdayCZ do IGY – každý náš zákazník se počítá! Giving Tuesday, světový svátek dárcovství, podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupním šílenství na Black Friday. Letos Giving Tuesday připadá na úterý 3. prosince 2019, kdy otevírá charitativní sezónu před Vánoci.
 
Za každého zákazníka, který v tento den přijde do IGY, přispějeme 1 Kč do celkového výtěžku letošního Andělské aukce a Andělských akcí. Nezáleží na tom, jak velký nákup uděláte, s kým přijdete či jak se na tuto příležitost obléknete, záleží nám na vašem času, který této bohulibé činnosti věnujete. Přijďte se do IGY odměnit pohledem na překrásnou vánoční výzdobu nebo si dopřejte třeba pohodovou kávu v jedné z našich kaváren – my to, že jste k nám přišli, převedeme na finanční podporu dvou budějovických organizací, ARPIDY a/nebo AUTIS CENTRA.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Apartpenzion České Budějovice

Apartpenzion České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy
Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Hotel Zátkův dům v Českých Budějovicích

Hotel Zátkův dům v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy