!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Ginfest - 5. ročník festivalu plného jalovce - zrušeno
Ginfest - 5. ročník festivalu plného jalovce - zrušeno
"> "> "> "> "> ">
14.3.
+ Přidat foto

Ginfest - 5. ročník festivalu plného jalovce - zrušeno

Kdy 14. březen 2020 Gastronomické akce
5. ročník oslavy věnované ginu a geneveru pro širokou veřejnost i nápojové odborníky.
Návštěvníci se mohou těšit na největší výběr ginů a toniků z celého světa na jednom místě. Kromě degustací se ginoví nadšenci budou moct zúčastnit i vzdělávacích seminářů.
 
Jak je u akcí organizovaných časopisem Barlife zvykem, doprovodí volnou degustaci i vzdělávací semináře, na nichž se účastníci mohou dozvědět o tomto jalovcovém nápoji více informací.
 
Ginfest by Barlife se uskuteční v budově bývalé Vinohradské tržnice (dnes Vinohradský Pavilon), která se v roce 2013 dočkala rekonstrukce. Vznikla tak třípatrová galerie interiérového designu. Za tuto proměnu byl Pavilon oceněn titulem Obchod roku Czech Grand Design 2013. Lokace se nachází v centru města, je tedy dobře dostupná hromadnou dopravou.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2020

Ubytování a restaurace v okolí