Úvod > Kalendář akcí > Gigathlon Czech Republic 2021
Sportovní akce

Gigathlon Czech Republic 2021

  • 27. srpen 2021 16:0029. srpen 2021 15:00
Víkend plný sportu pro hobíky i profíky. Závodí se v 5 disciplínách (běh, plavání, inline brusle, horské a silniční kolo), 4 různých kategoriích a ve 2 denním klasickém nebo 1 denním kratším Gigathlonu.
V roce 2021 se závodníci vrátí zpátky na Mělnicko. Zázemí závodu včetně startu i cíle bude umístěno přímo na hlavním náměstí v centru Mělníka. Vzrušující atmosféra v cíli je tak zaručena. Nebude zde chybět ani páteční tradiční slavnostní zahájení s welcome drinkem, partnerské městečko zahrnující mj. masáže, servis kol, Gigathlon merchandising stánek. Těšit se můžete také na bohaté občerstvení včetně ochutnávky místních vín z Vinařství Kraus. Závodníkům nabízíme zdarma přenocování ve stanovém městečku v Campu Mělník 10 min chůze od náměstí. 

Závodní trasy zavedou gigathlety do těch nejkrásnějších míst tohoto regionu. Závodníci tak prozkoumají Kokořínské lesy, prostředí kolem soutoku Labe a Vltavy, ponoří se do křišťálově čisté vody lomu Baraba a na trase nebude chybět ani historické centrum Mělníka. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Olympionik v Mělníku

Hotel Olympionik v Mělníku

Mělník, Střední Čechy
Mělnické vinařství Kraus

Mělnické vinařství Kraus

Mělník, Střední Čechy