Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Galerie Harfa zve na mikulášskou nadílku s VZP
Akce pro děti

Galerie Harfa zve na mikulášskou nadílku s VZP

Mikulášská nadílka dorazí do Galerie Harfa ve čtvrtek 5. prosince 2013 v 16.30 hodin. Budou se zpívat koledy, soutěžit, cvičit a třeba vyrábět vánoční ozdoby.
Mikulášská nadílka dorazí do Galerie Harfa ve čtvrtek 5. prosince 2013 v 16.30 hodin. Budou se zpívat koledy, soutěžit, cvičit a třeba vyrábět vánoční ozdoby. Mikulášská nadílka bývá předzvěstí Vánoc a i proto ta v Galerii Harfa začne vystoupením dětského sboru, který zazpívá ty nejznámější koledy. Přidat se pochopitelně mohou děti i jejich rodiče, aby předvánoční atmosféra stála za to. Děti se mohou těšit také na zábavné soutěže, facepainting, cvičení s Monkey´s Gym, výrobu vánočních ozdob z papíru anebo na malování skleněných vánočních ozdob.

Tematické občerstvení připraví Culinary Aroma za příjemné ceny. V 17.30 přijde ještě více rozproudit zábavu Mikulášova družina, která rozdá dětem dárky a spolu s dětmi bude pokračovat ve zpívání koled. Dospělí návštěvníci nadílky si budou moci u stánku VZP nechat změřit tlak a množství tuku v těle a poinformovat se o novinkách této zdravotní pojišťovny včetně např. preventivních programů.

Provozovatel

Galerie Harfa

Českomoravská 2420
190 93 Praha 9
Tel.:
+420 222 927 111
Email:
jana.bakesova@cre...
WWW:
www.galerieharfa.cz
GPS:
50,103921 14,486497
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Comic-Con 2023 v pražském O₂ universu

Comic-Con Prague aneb svět splněných snů fanoušků sci-fi, fantasy a hororu se blíží! Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. První oznámená jména hvězdných hostů jsou světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox.
Praha 9, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Hala C Praha 9

Nový kulturnío prostor Galerie Hala C v pražské Libni.
Praha 9, Praha

Film Legends Museum Praha

Film Legends Muzeum Praha je novou atrakcí pro celou rodinu, která potěší každou věkovou skupinu.
Praha 9, Praha

Sportovní centrum hotelu Step Praha

Moderní centrum sportu na Praze 9. Naleznete zde největší golfový indoor v České republice, bazén s možností využití široké škály aktivit i atrakcí; tenisové, squashové a badmintonové kurty; fitness a bowling.
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha