!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Galavečer českého veteránismu 2020
Společenské akce

Galavečer českého veteránismu 2020

Kdy 1. únor 2020 19:00 - 23:45
Srdečně zveme na oficiální zakončení veteránské sezóny 2019, které proběhne v sobotu 1. 2. 2019 v krásném prostředí budovy Autoklubu České republiky. Pro velký zájem budou zpřístupněny všechny reprezentační prostory sídla Autoklubu.
Galavečer českého veteránismu bude zakončením bohaté uplynulé veteránské sezony 2019. Pořádající Federace klubů historických vozidel České republiky a její Kulturní komise se pro letošní ročník rozhodly přijmout nabídku na jeho konání vdůstojném a krásném prostředí budovy Autoklubu České republiky v pražské Opletalově ulici. V sobotu 1. února 2020 se zde sejdou zástupci všech tří subjektů sdružujících veteránská hnutí pocelé ČR, tedy s FKHV ČR také Asociace Veteran Car Clubů v Autoklubu ČR a Asociace klubů historických vozidel ČR.

Vyhlášeni budou vítězové Poháru Federace 2019 v kategoriích auto a moto, včetně ocenění absolutního vítěze roku 2019, a dále organizátoři vybraných akcí do tohoto Poháru. Účastníci, mezi kterými budou i motorističtí novináři,se seznámí s výčtem akcí, jejichž organizátoři jsou přihlášeni a evidováni jako zájemci o zapsání do Poháru Federace 2020. Do síně slávy bude slavnostně uvedena osobnost českého veteránismu.

Jedním zvrcholů letošního Galavečera českého veteránismu 2020 bude také vyhlášení vybraných unikátních renovací historických vozidel představených poprvé v uplynulé sezoně. Do této ankety byly navrženy pozoruhodné vozy, které uvede odborná porota ve složení JUDr. Ladislav Samohýl, Petr Kožíšek a Stanislav Karger ml. Víc zatím organizátoři neprozrazují, ale těšit se můžeme na vozidla československé výroby z meziválečného období.
 

Hlavními body Galavečera budou:

vyhlášení vítězů Poháru Federace 2019 v kategorii auto a moto,
poděkování organizátorům akcí v Poháru Federace 2019,
osobnost veteránismu roku 2019,
renovace roku
a další.


Následně budete pozváni ke bohatému rautu. Po oficiálním vyhlášení pro Vás bude k připravena Smetanova síň k tanci za doprovodu živé kapely. Účast přislíbili zajímaví hosté a významné osobnosti z veteránského dění v ČR. Celým večerem provedou moderátoři Barbora Černošková a Petr Král.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 1. 2020