!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Fun&Run 2020
Sportovní akce

Fun&Run 2020

Kdy 6. září 2020 12:00 - 17:00
10. ročník charitativního běhu proti homofobii a stigmatizaci lidí s HIV se letos koná ve Žlutých lázních. Běžci a běžkyně si užijí příjemnou trať 5 a 10 km podél řeky Vltavy. Nebude chybět dětský běh, závod na vysokých podpatcích a samozřejmě testování HIV zdarma.
FUN&RUN se koná u příležitosti Mezinárodního dne boje proti homofobii, bifobii a transfobii. Ten se slaví 17. května  - právě ten den v roce 1990 Světová zdravotnická organizace vyškrtla homosexualitu ze seznamu duševních nemocí. 

Běh je charitativní - veškerý výtěžek z registrací půjde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla pro HIV pozitivní klienty. 

Běží se trati 5 a 10 km, v kategoriích Muži, Ženy, Nebinární. 

Na FUN&RUN platí, že účast je důležitější než vítězství. Běžet mohou lidé bez ohledu na výkonnost. Můžete běžet na čas, nebo s sebou na trať vzít pejska či kočárek, nebo dokonce trať jen projít. 

Připraven je doprovodný program - dětský běh na 300 metrů, v němž každý účastník získá diplom a medaili, zábavný běh na vysokých podpatcích, bohaté občerstvení. 

Prostředí Žlutých lázní je skvělým zázemím s řadou stánků, dětským hřištěm, dostatkem toalet. Přijďte strávit fajn den plný sportovního vyžití a zábavy!
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 4. 2020

Ubytování a restaurace v okolí