!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Fritz-Kola party
Společenské akce

Fritz-Kola party

Kdy 23. září 2020 16:00 - 22:00
Pokud ti něco říkají slova jako je bio, vegan a hlavně kofein, rozhodně budeš na správném místě!
Zajímáš se o udržitelnost? Fandíš novým inovativním projektům? A co takhle spojit tohle všechno a do toho se ještě osvěžit výborným kolovým nápojem? Stejně na tom byli dva kamarádi, díky jejichž obdobné myšlence vznikla postupem času Fritz-Kola

Přijď nás navštívit do Manifesta ve středu 23/9 na UDRŽITELNÝ PANEL TALK a sám posoudíš, jestli se stane i tvým oblíbeným nápojem. Zároveň si můžeš poslechnout celý příběh přímo od autorů Steffena Laakmanna, Pascala Fromma, Vita Croce, jež nám ho přijdou odprezentovat. 

Pokud ti něco říkají slova jako je bio, vegan a hlavně kofein, rozhodně budeš na správném místě. Fritz-Kola klade na udržitelnost a přírodní složení velký důraz, takže se dozvíš nejen tajemství jejího receptu, ale mnoho dalšího.
Celou akci pro nás přichystali Premier Wines & Spirits, v hlavních rolích fritz-kola CZ & Flor de Caña. Těšíme se na tebe!


Program:

15:00 - 22:00 Pop up bar fritz-kola CZ
16:00 - 18:00 PANEL TALK O UDRŽITELNOSTI

DJ Steffen 19:00 - 22:00


 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 9. 2020