Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Free háčkování s Radkou
Lidová řemesla a trhy

Free háčkování s Radkou

Pokud vás láká naučit se vykouzlit z klubka a háčku nejrůznější módní doplňky i věci čistě užitkové, je tento kurz určen právě pro vás.
Tyto volné lekce večerního háčkování s Radkou Flekovou navazují na předchozí háčkovací témata. Každá lekce bude jiná – potřebujete poradit s háčkováním do čtverce, láká vás krajkový šátek nebo potřebujete nové pouzdro na tablet, sladěné s vaším oblíbeným tričkem?

Díky omezené kapacitě a individuálnímu přístupu zvládneme vyřešit vše, co bude aktuálně na programu – a ten si budete tvořit vy.

Namátkou z předchozích kurzů:
  • háčkované balerínky
  • různé tipy šátků
  • ponožky a návleky
  • čepice, šála a rukavice
  • pohodlné bačkůrky pro miminko i pro dospěláky
  • andílci, hvězdičky a další vánoční motivy
  • rychle přibývající jednoduché vzory pro ty, kdo potřebují dárek na poslední chvíli
  • pouzdra na telefon, brýle, či kosmetická taštička
  • různé tipy aplikací a mnohé další

Materiál a pomůcky:
Do poznámky v přihlášce prosím napište, co se chcete naučit, jaký je váš projekt. Poradíme vám, jakou vhodnou přízi na háčkování si zvolit, i odpovídající pomůcky.

Co si odnesete:
Z každé lekce si odnesete spoustu nových znalostí, podrobný návod (zasíláme ve formě PDF elektronickou poštou), a hotové nebo rozháčkované dílko s instrukcemi, jak dál pokračovat doma.

Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 12 let. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz.

Každá lekce trvá cca 2-2,5 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuta práce lektorky, poradenství (nejen) během celého kurzu a drobné občerstvení. Háček i přízi vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.

Provozovatel

Pohyblivý svátek - kurzy pro barevnější život

Moravské nám. 13
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 603 965 929
Email:
info@pohyblivysva...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.pohyblivysvat...
GPS:
49,199889 16,606048
 
 

Vstupné

Cena: 340 Kč

Poznámka:V ceně kurzu je zahrnuta práce lektorky, poradenství (nejen) během celého kurzu a drobné občerstvení. Háček i přízi vám v případě zájmu zajistíme zvlášť.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor 2023

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru pozdního jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky vyrazíte v sobotu 20. května z Velkých Pavlovic objevovat Modré hory.
Brno, Jihomoravský kraj

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Strážnicka 2023

První červnovou sobotu můžete na kole nebo pěšky objevovat krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší.
Brno, Jihomoravský kraj

Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska 2023

Třetí červencovou sobotu vás na Mikulovsku čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli
Brno, Jihomoravský kraj

Vyhlídkové kolo na Moravském náměstí v Brně

Z vrcholu 33 metrů vysokého vyhlídkového kola uvidí návštěvníci nad střechy starého Brna, dohlédnou na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Jízda trvá minimálně pět minut.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Brno šije – kurzy šití

Nebaví vás fast fashion z řetězců? Jste kreativní a myslíte, že sami byste se oblékli lépe? Přesto jste to nikdy nezkusili? Třeba jen potřebujete sdílenou šicí dílnu! Máme prostory, šicí stroje, know-how i kávovar – stačí, když za námi přijdete.
Brno, Jihomoravský kraj

Yoga Garden Brno

V brněnské ulici Veveří vytvořil architektonický ateliér RO AR studio pro cvičení jógy Yoga Garden Brno rekonstrukci původní postindustriální budovy. Vznikl zde čistý světlý prostor jógového studia v evropském stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Městské divadlo Brno s hudební a činoherní scénou

Ve dvou divadelních domech Městského divadla Brno působí celkem tři divadelní soubory. Divadlo disponuje činoherní a hudební scénou.
Brno, Jihomoravský kraj

Janáčkovo divadlo – operní a baletní scéna Národního divadla v Brně

​Monumentální budova Janáčkova divadla v Brně, zčásti obklopená městským parkem, určená především pro velká operní a baletní představení klasického i moderního repertoáru, byla slavnostně otevřena 2. října 1965.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna s cukrárnou Kolbaba v Brně

Historie cukrárny Kolbaba sahá až do 30. let 20. století a už tehdy se podnik těšil velké oblibě. Cukrárna nabízí posezení v elegantním funkcionalistickém interiéru a raritu mezi dortíky – dort Pohádka podle někdejšího receptu mistra cukráře Bohumíra Kolbaby.
Brno, Jihomoravský kraj

Champagne Garden Bar v Brně

Champagne Garden Bar nabízí stále nejen více než 140 druhů rumu, ale nově i výběr z originálních šampaňských vín. V nabídce nechybějí ani alko a nealko míchané nápoje.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Continental Brno

Výškový hotel Continental stojí na půdorysu písmene Y v místě, kde býval rodný dům Adolfa Loose. Stavba ke příkladem bruselského architektonického stylu.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinařská oblast Čechy

Víno je u nás doménou hlavně na jižní Moravě, ale prozkoumat vinařské Čechy, česká vína a vše, co se kolem nich točí, stojí za to. A přišli na to i samotní vinaři, kteří se ochotně otevírají zájemcům o vinařkou turistiku. Vinařství v Čechám má nejen rostoucí kvalitu, ale i mnohosetletou tradici.
Brno, Jihomoravský kraj